reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Z tym konfliktem to wlasnie wczoraj szukalam informacji
Bo ja to bylam przekonana ze na poczatku ciazy juz trzeba wiedziec i w razie czego tabletki jakies brac:baffled:


A 3go rzeczywiscie chyba same informacje o malenstwach beda, same nowosci:-D
 
reklama
A 3go rzeczywiscie chyba same informacje o malenstwach beda, same nowosci:-D
Wy już 3-gobędziecie się cieszyły swoimi maleństwami, a ja usg mam dopiero 18 lutego(to będzie już 11tc), a wizytę u gina 23 :-(((((((((((
Malapralinka, w razie wykrycia przeciwciał jeszcze w ciąży dostaje się zastrzyk z immunoglobuliny. tabletek się nie bierze :-)
 
No to dobrze,bo ja bardzo lubie cytrusy i nie chciałabym z nich rezygnować, a obecnie tylko jem babkę piaskową bo wszystko pozostałe mi nie smakuje:) A teraz zbieram się na uczelnie bo mam egzamin ze statystyki także trzymajcie kciuki odezwe sie w niedziele i napisze jaki mi wyszły rozmowy z rodzicami;-)Miłego weekendu Wam życze:blink:
 
JoJoB, to jest piosenka z Kubisia Puchatka. Często słuchałam tej bajki. Teraz nawet jeszcze włączam Karolce.

Kubus Puchatek to podstawa. :tak: Poza tym mam sentyment do wierszy ktore mialam w podstawowce. I dlatego nakupilam Brzechwy, Tuwima i innych dla Malenstwa (a bez czarowania to dla siebie :tak:). Bo taka nowoczesna lektura jak ksiazka o kupie nie przypada mi do gustu. :no::no::no:
Tylko nie rozumiem PO CH...E w wierszu "Okulary" (Pan Hilary) zostalo zamienione slowo milicja na policje???? To moze Sienkiewicza tez napiszemy na nowo, bo mu zarzucano ze sie faktow nie trzymal.Co za bzdury. Zamiast wziac sie z porzadki w kraju to robia porzadki w ...literaturze.:wściekła/y:
 
Kubus Puchatek to podstawa. :tak: Poza tym mam sentyment do wierszy ktore mialam w podstawowce. I dlatego nakupilam Brzechwy, Tuwima i innych dla Malenstwa (a bez czarowania to dla siebie :tak:). Bo taka nowoczesna lektura jak ksiazka o kupie nie przypada mi do gustu. :no::no::no:
Tylko nie rozumiem PO CH...E w wierszu "Okulary" (Pan Hilary) zostalo zamienione slowo milicja na policje???? To moze Sienkiewicza tez napiszemy na nowo, bo mu zarzucano ze sie faktow nie trzymal.Co za bzdury. Zamiast wziac sie z porzadki w kraju to robia porzadki w ...literaturze.:wściekła/y:
U mnie też Brzechwa króluje :-) ostatnio polubiłam też Konopnicką, mam taki tomik utwory dla dzieci. No i basnie Braci Grimm, a te nowe książki, debilstwo za przeproszeniem :-(
 
Wy już 3-gobędziecie się cieszyły swoimi maleństwami, a ja usg mam dopiero 18 lutego(to będzie już 11tc), a wizytę u gina 23 :-(((((((((((
Malapralinka, w razie wykrycia przeciwciał jeszcze w ciąży dostaje się zastrzyk z immunoglobuliny. tabletek się nie bierze :-)

Czemu tak pozno dziwnie?:szok:


Ja bylam 20 stycznia ale za wiele mi jeszcze nie mogl powiedziec. Co prawda zdjecie juz mialam robione, ale malenstwo takie;-)
I kazal za dwa tygodnie przyjsc
 
Kubus Puchatek to podstawa. :tak: Poza tym mam sentyment do wierszy ktore mialam w podstawowce. I dlatego nakupilam Brzechwy, Tuwima i innych dla Malenstwa (a bez czarowania to dla siebie :tak:). Bo taka nowoczesna lektura jak ksiazka o kupie nie przypada mi do gustu. :no::no::no:
Tylko nie rozumiem PO CH...E w wierszu "Okulary" (Pan Hilary) zostalo zamienione slowo milicja na policje???? To moze Sienkiewicza tez napiszemy na nowo, bo mu zarzucano ze sie faktow nie trzymal.Co za bzdury. Zamiast wziac sie z porzadki w kraju to robia porzadki w ...literaturze.:wściekła/y:
To może zrobią nową wersję każdej bajki :-phi hi hi
 
reklama
Do góry