reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

U nas też właściwie od początku wrzesnia
Z przerwą tygodniową wlasnie bo wyleczylismy już lekiem na receptę bo był gęsty i zielonkawy

obecnie tzn dzisiaj nadal katar. obecnie bez gorączki
nam lekarz powiedział , że zdrowy to On będzie na wiosnę i lato bo teraz to marne szanse tzn mówię tu o zwykłych katarach a nie powazniejszych chorobach

więc walczymy:-)
 
reklama
mi już inwencja twórcza się skończyła więc zaczęłam korzystać z mądrości ludowej :) Moja mama mówi że jak byłam mała to miałam tak samo- cały czas katar i kaszel i mówi że pomagał mi smalec:szok: tak tak zwykły domowy smalec posmarowany na pergamin i przyklejony do klatki piersiowej na noc, podobno skuteczność 100% w pozbywaniu się kaszlu... my sprawdzimy dziś
 
Dzień dobry
Nie słyszałam metody na smalec ale wypróbuj może jak pomoże to i ja się skuszę

Poszedł do przedszkole bo wczoraj juz bez gorączki i katar lżejszy
Zobaczymy

Ja zaraz zmykam do pracy:-)
 
Hej dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie bylo ;) widze ze katar i kaszel u Was przedszkolakow. Ponoc tluszcz kaczy czy wlasnie smalec dzialaja cuda moja znajoma kaczym tluszczem tylko smaruje jak maja kaszel i trzy dni i po kaszlu nie wiem czy to u nich tak dziala czy na wszystkich ja bie probowalam ;)my sie inchalujemy jak tylko zauwazymy pierwsze oznaki infekcji i jest duzo lepiej. Ja jak bym mogla chcialabym Was prosic o glosiki na moja coreczke , mozemy wygrac chuste do noszenia co przy dwojce sie sprawdza ;) Zagłosuj na maluszka o imieniu Amelka - w konkursie fotograficznym - LennyLamb.com
 
Witam
Ja również głos oddałam :-)
Michu dzisiaj w domu bo gorączkę wczoraj wieczorem dostał więc zobaczymy jak dzisiaj będzie
Ma lekki stan podgorączkowy na razie
Bylismy też u laryngologa
Migdał powiększony ale jeszcze nie kwalifikuje się do wycięcia

Jak mu sie polepszy będzie drugą serię podawac szczepionki do nosa pollyvacinum mitte bodajże tak sie to nazywa
 
Dziekujemy mam nadzieje ze szybko bedzie zdrowiutki. Nas dopadla jakas jelitowka z mezem bylismy doslownie jak warzywka na szczescie maluchy ominelo ale Amelka dostala kaszel wiec ciezko jej sie spi wiec dzien nie nalezal dzis do najlatwiejszych ;/
 
reklama
Dziewczyny z brzuszkami - gratuluję!

Kasik, Słońce Ty moje!!! :) Trzymaj się dzielnie - jak się cieszę, że Antoś będzie miał rodzeństwo! :happy2:

Adaś drugi rok w przedszkolu, a Alunia za rok jako 3 latek się wybiera. U nas wszystko pięknie się układa.

Buziaki dla Was!
 
Do góry