reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Adaś nosi ciuchy na 110... nie wiem ile ma dokładnie cm... muszę go zmierzyć. A waga 18 kg. Alicja natomiast kruszyna :) 9 kg ciuszki 80, Adaś w tym czasie nosił 86/92 i warzył ponad 12 kg :)

Kerna - ja już niestety się nie zdecyduje...
 
reklama
Witam wszystkie mamy :) Kaska to raczej z tych mniejszych 94cm i 13 kg a Anka 88cm i tez 13 kg :) Kasiulec od 3 tygodni chodzi do przedszkola i jak na razie jest baaardzo zadowolona.Mam nadzieje ze tak zostanie :) KERNA - Gratuluje !!!! oh u mnie zbliza sie juz powoli upragniony koniec ..... jeszcze 8 tygodni .... Buziole wszystkim !!!
 
Hej :-)

Trixi , uff jak dobrze, że nie tylko moja córcia taki krasnoludek ;-) Jak przeczytałam, jakich mamy dużych chłopaków na forum, to moja trauma posiadania małego niejadka w rozmiarze XXS jeszcze wzrosła, a tu masz... Twoja Kasia jedynie ciut większa od Julki. Julka obecnie ok 93 cm i około 13 kg( ale głowy nie dam że ma już 13 z0 mierzona jakiś czas temu miała trochę ponad 12 i wiem, że szybko dziecko rośnie tylko do 1 roku życia, że podwaja i potraja swoja wagę urodzeniową, a teraz ...to już kolejne lata po 2 - 3 kg ledwie na rok. Nosimy ubrania w rozmiarze 92-98, czasami coś na 104 ale z reguły za duże, tylko nogi ma długie i bywa ze z 98 nogawki za krótkie ;-)
Mówisz Gaja, że Maksio mały się wydaje przy innych dzieciach? no proszę weź mnie nie stresuj, co my mamy powiedzieć:-D ;-)
Widze, że dzielne przedszkolaki z naszych Wrześniaczków, brawo! :-)
Julka nadal w domu, mamy fajna opiekunkę ( uff ) a 2 x w tygodniu chodzimy na zajęcia taneczne ( rytmiczno-baletowe) do Młodzieżowego Domu Kultury, młoda jest zachwycona i zajęciami, i strojem małej baletnicy z baletkami i przebywaniem z innymi dziećmi, słucha swojej Pani , w domu pokazuje nam różne figury, jakieś szpagaty , mostki a mnie aż serce staje czy ona się nie połamie, taka drobniutka, ale i gibka bo lekka jak piórko. I codziennie pyta czy idziemy na ...bal, nie balet, ale bal ;-)
Trixi, czy ja dobrze pamiętam, że będziecie mieli 3 córeczkę? :-) I to już za chwilę...jej , ale to zleciało!
Kerna...już po połówkowym? :szok: No kiedy to... wydawało się tak niedawno, a tu już za naście tygodni będzie kruszynka w domku., super :-) Tulaski dla Was!

Justyna, wyjeżdżasz? Ale wrócisz znowu do nas? :-) Wysoki twój synuś :tak: Podobnie jak mój syn w tym wieku, był duży ale dosyć szczupły, zawsze najwyższe centyle, a teraz ma 195 cm jako dorosły facet :-) teraz jest na 3 roku studiów, już licencjat pisze.

Marta, twój Adaś też będzie wysoki mężczyzna :tak: A córeczka po Mamusi :tak: I chyba tak ma być, dziewczynkom wypada być na dolnych centylach ;-)

Pozdrawiam was cieplutko i do usłyszenia znowu !
jeszcze raz moc serdecznych życzeń dla forumowych solenizantów :happy::happy2::-)
 
Czesc dziewczyny!!!:-) nie wiem czy mnie jeszcze ktoras pamieta bo bardzoooooo daaaawno mnie tu nie bylo wiadomo ciagly brak czasu Moja mala juz tez od maja w przedszkolu ale jakos zle to znosi :-(za to w domu rozrabia i walczy z braciszkiem na calego jesli chodzi o wzrost to Lena jest calkiem spora jak na dziewczynke ma 99cm i wazy 14.5 kg ciuszki kupuje na 98 i 104 tzn glownie spodnie musza miec dlugie nogawki bo 98 zdecydowanie juz za ktotkie tyle ze 104 czesto i gesto sa za szerokie z zjezdzaja z pupy :sorry:no a tak na marginesie Lenie teraz dopiero wlosy ruszyly bo bardzo dlugo byla łysa za to jest platynowa blondynka bo wlosy sa doslownie biale :-D Trixi gratuluje !widze ze rodzinka sie caly czas powieksza.U nas chorubska narazie pod kontrola ale zima sie zbliza wiec zobaczymy jak to bedzie.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i maluchy i do milego... postaram sie wpadac czesciej choc widze ze juz nasze forum mocno podupadlo nie ma za bardzo z kim pisac paaa...:sorry::tak:
 
Hej kochane cale wieki mnje tu nie bylo a wiele sie pozmienialo. Coraz wiecej z nas przemianowalo sie na "multi" mamy czego serdecznie gratuluje ;) no i troche mam tez oczekuje kolejnych pociech bardzo sie ciesze i zycze spokojnej ciazy i koncowki ;) u nas tez nastal w koncu czas przedszkola Fifis idzie od tego poniedzialku wiec zobaczymy jak bedzie ale jestem dobrej mysli. Tutaj moge z nim zostac jak bedzie taka potrzeba no i to tylko 3h a nie 8h jak w pl wiec zleci nie wiadomo kiedy ;) no i niesmialo chcialam podziekowac tym wszystkim kochanym bestia , ktore potrzymywaly mnie na duchu i trzymaly kciuki bo w koncu sie udalo i Fifis bedzie starszym bratem ;) dziekuje kochane ;*
 
Nty jeszcze niewiele wiem bo w uk pierwsza konkretna wizyta jest ok 12tyg ja wg bety ktora robialam w ten czwartek w polsce jestem w 5-6tyg wiec rodzenstwa mozna sie spodziewac ok 20-27czerwca :). Fifis chcialby dziewczynke my z mezem chłopca :) wasze magiczne kciuki prosze o trzymanie by wszystko bylo dobrze ;)
 
Korba ja kciuki trzymam :) może tym razem będzie i chłopiec i dziewczynka żeby wszyscy byli zadowoleni?
Toshi ja Cie pamiętam i też ubolewam nad tym że nasze forum podupadło :-(
 
Heheh powiem Ci ze przez chwile tez przeszlo mi to przez mysl ;) jednego razu tule sie do meza i mowie czesc kochanynto my blizniaki ;) on sie zerwal na nogi i mowi wypluj mi to chyba zartujesz ;) ale przynajmniej byloby juz z glowy ;)
 
reklama
Hej hej!!!!!!!!!!!!
Widzę że październik miesiącem powrotów :)
Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta ???????????????????????????????????????????????????????????????????
Bo ja was TAK!!!!!
koRba...no wow wiadomości...GRATULACJE.... a co będzie??? a ja jako mama bliźniąt mówie nie mów hop bo ja też sobie"jaja" z bliźniat robiłam i tu masz ...są :):)
trixi...trzecia córka...a ty to masz szczęscie :tak:

85justyna, toshi, beniaminko...witajcie ja was też pamiętam ;-)

Nie obiecuję ze będę pisała regularnie, często i odpowiadała na wszystkie posty ale POSTARAM się ....ja jako mama i szefowa wielodzietnej rodziny liczę na wyrozumiałość w przypadku mojej nieobecności :)
 
Do góry