reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

witam,
dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa Gaju fajnie że chociaż ty mnie rozumiesz bo miałaś podobną sytuację myślę że jednak się zwolnię ale muszę do pon. poczekać bo ja dziś i jutro w pracy a szef się urlopuje zobaczymy co mi powie... młody szaleje na polu całymi dniami bez rowerku nigdzie się nie ruszamy wózek poszedł w odstawkę :)
wcina za 2ch.. w niedzielę idę na komunię :)
po za tym małego mi obsypało coś nie wiem czy to alergia na pyłki czy coś zjadł...
Magdzik mam nadzieję że to od wody i ominie was szpital.
Trixi fajnie że sobie radzisz z dwoma dziewczynkami
pozdrawiam ciepła życzę :)
 
reklama
ksiulka jeśli masz oparcie w rodzinie to jest najważniejsze abyś bez wyrzutów sumienia mogła poświęcić się małemu:tak: czas szybko zleci i za rok gdy będzie mógł iść do przedszkola i jeśli ty zechcesz go posłać to wrócisz do pracy. Ja przynajmniej mam taki plan ale co z niego wyniknie to jeszcze nie wiem;-)
 
Gaju przedszkole mam załatwione od Marca najpóźniej kwietnia przyszłego roku. w rodzinie mam oparcie brat ma firmę i jak z nim rozmawiałam to powiedział że coś się ogarnie pomogę mu troszkę to i jakiś grosik będzie trzymam kciuki by i u Ciebie wypalił plan z pracą :)
powiedzcie mi kochane mamy czy jak Ł jest alergikiem na trawy brzozy i lipy to młody tez może być .... kule kropeczki ma na całym ciele i raz są bardziej widocznie a raz mniej kicha czasem podaje mu wapno jak wysypka się nasila nie chce panikowac i nie wiem czy mam iść z tym do lekarza....
 
może jak najbzrdziej być alergikiem a czy ma jakieś inne objawy katar? swędzenie oczu? kaszel? Bo u nas oprócz tej skóry atopowej przypałętało się w tym roku i zakatarzenie i swędzenie spojówek - mam dość, to się coraz bardziej pogłębia zamiast ustawać:-(
 
ksiulka rób jak Ci serce podpowiada. Mi moja psychika mówiła że już najwyższy czas na pracę, bo naprawdę zaczynałam świrować, ale jak poszłam do pracy to ból straszny, że go zostawiam...ale na szczęście w zamian za zabranie części pracy domu mam jeden dzień wolny więc jestem 4 dni w pracy i taki czas jest dla mnie w sam raz.

Gaju czy Twój Maksiu cały czas na pepti? Bo my próbowaliśmy przejść na inne i tydzień było w miarę ok, mieszaliśmy i to był zwykły bebilon ale jego cena porażająca, więc stwierdziłam że bebiko i zaczął się meksyk. Teraz od poniedziałku znowu samo pepti i dieta bezmleczna i co drugi dzień smecta bo inaczej 4 kupy ze śluzem. Zastanawiam sięjednak czy to też piątki nie wychodzą i stąd te objawy.

Trixi fajnie, że już dwójka. Ja się boję narazie i chyba póki co jeszcze nie mam na to siły, chciałabym teraz troszkę popracować i ze sobą coś zrobić.
 
Joasiu Maks już na pepti nie jest, zresztą nie wykazuję nietolerancji na mleko krowie więc jest na Bebiko. Ostatnio miał m-c rzadkie kupy i już myślałam, że to alergia ale teraz jest ok, już zgęściały ale też właście kły mu obydwa szły razem i pewnie stąd te rewolucje bo nic innego mu nie dokuczało:tak:

U nas wychodzi, że będzie miał alergię na pyłki i to mnie przeraża :( Poobserwuję go jeszcze bo na razie popadało i jest ok ale jak znów będzie sucho i będzie zasmarany i z czerwonymi oczkami to będziemy musieli do alergolog jechać:-(
 
witam,
Gaju nie tylko kropeczki ma nic więcej na brzuszku pleckach i troszkę na udach , a może to po pomidorze bo może zjeśc 2 w ciągu dnia , a i nie drapię się .. jerona nie lubię takich zgadywanek..
Gaju mam nadzieję że to przejściowe u was.
Joasia ja mojego synka zostawiłam jak miał 6 mies. i poszłam do pracy strasznie tego żałuję teraz...chociaż po części cię rozumiem ..

pozdrawiam w ten smutny i ponury dzień
 
Witam kochane mamusie. Dawno mnie nie było....moja mama prawie 2 tyg.temu miała operację i teraz jest jeszcze gorzej:zawstydzona/y:.Otworzyli klatke piersiowa i nic nie usunęli,bo juz nie mieli co...jest tak żle,że już szykujemy sie na najgorsze...:-(
zaraz do niej jadę....Pracuję i powiem wam ,ze jestem mega zmęczona,fizycznie jest bardzo ciężko,ale pracować trzeba. Misio ma się dobrze,dziś przed południem byłam na zaległym szczepieniu i misiu chyba ma adhd:-D,bo ja taka mokra byłam,że szok....ale dzielnie znósł szczepienie...teraz dopiero 22 sierpnia na bilans 2 latka:-).
Nie mam czasu na nic,padam ze zmęczenia -mama-dom,dziecko,praca:baffled:. Pozdrawiam ciepło....
 
Hej :-)

Ciężko sie zebrać do napisania. Czytam regularnie co kilka dni, a potem brak czasu i siły by napisać. U nas Ok, Julia zdrowa, nocnik omija z daleka, siusia na podłogę i sama wyciera, to jej ulubiona czynność ;-) Zaczyna więcej mówić, ale nadal chiński w narzeczu kantońskim najbardziej na topie ;-) Koljene ulubione zajęcie to wyprowadzanie pieska na spacer, koniecznie musi trzymać smycz :-)
Jest bardzo całuśna, macha wszystkim dzieciom napotkanym na ulicy, placu zabaw , w sklepie, chętnie sie z nimi bawi, ale potrafi tez uderzyć kogoś gdy jej coś nie pasuje, bywa przesłodka a kolejnego dnia kaprysna i marudna, bunt na porządku dziennym, widac coraz bliżej buntu dwulatka :-)))

Kasiulka, jak tylko masz mozliwość zostawaj w domku z synkiem :tak: Ja bym chętnie tak zrobiła.
Gizelka, trzymaj się , wiem jakie to trudne widzieć jak ukochana osoba odchodzi :/

Pozdrawiam wszystkie Mamusie BB :happy2:
 
reklama
Do góry