reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
gaja - trafiłaś :D Mała wyszła równo w terminie, 24 września o 6:45, czyli 15 min. przed Twoim postem :-D:happy::eek::szok: Poród rewelka, na dorotkę :D Błyskawicznie poszło, skurcze zaczęły się po 4!!! Więcej jak się ogarniemy, dziś wyszliśmy ze szpitala ;-)


No widzisz kochana czyli nosa miałam- wyczułam to na odległość :)
Gratuluję, widzę urodziłaś tak jak ja Maksia :) tzn w takim samym czasie prawie :)
No i czekamy na zdjęcie i opis malutkiej, czy spokojna, czy ładnie cyca ciumla itp :)
 
Martusia Gratuluję maleńkiej i z niecierpliwością czekam na relacje z pierwszych dni i oczywiście jakąś fotkę- ale to jak ogarniesz się trochę a i koniecznie napisz jak mały reaguje na nowego domownika. Całuję i ściskam Was mocno!!!
Marja życzę spokojnych 9 miesięcy :)
 
Hej dziewczyny pamięta mnie ktoś jeszcze??

Widzę piiękne wiadomośći gratuluję Martusia ciekawy okres u was się zaczyna hihi przerabialiśmy to 3 miesiące temu :)

Marja super wiadomość spokojnych 9 miesięcy rośnijcie zdrowo

No nie mogłam się nie odezwać czytając takie piękne wiadomości :)
 
kalcha i jak mogłaś się nie pochwalić:no::-D napisz jak dajesz sobie radę z dwójką maluszków????

A my się odpieluchowujemy, idzie jak idzie np pół dnia robi tylko w nocnik a potem nagle naleje na tapczan i tak to wygląda, gdy ja go chcę posadzić to w ogóle sie nie daje, tylko jak sam chce:confused2:
 
Kalcha,Marta ogromniaste gratulacje. Odezwijcie się jak maluchy i starsze rodzeństwo.
Marja nic twórczego nie napiszę, po prostu spokojnych 9 miesięcy :-)

Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków...
 
Jak daję radę??? nie daję :tak:hihi nie no żartuję Jest coraz lepiej bo Basiula się troszkę uspokaja powoli a Hania to super opiekunka tylko jeszcze czasem bez wyczucia ale jest kochana. Basiunia płaczek niesamowity nie wiadomo dlaczego (może dlatego że wcześniak z 36 tyg) sama nie wiem ale ogólnie jest nie źle. Najważniejsze że Haneczka szczęśliwa a nie zazdrosna. Czasem jednak mam serdecznie sość ale chyba każdemu zdarzają się takie momenty. Pocieszam się że jeszcze z rok i będzie pięknie już całkiem ;-)

PS Hanka nadal w pieluszce siku na kibelek a kupa w gacie....
 
reklama
Kalcha gratki ! Powinnas sie duzo wczesniej pochwalic :) Kochana poczatek jest najciezszy ,a potem to doslownie bajka :) Jak jedna drugiej zabierze zabawke to bedzie krzyk ,ale jak wysmaruja siebie i pol domu sudokremem to wtedy zadna nawt nie pisnie :) Trzymajcie sie cieplutko no i czekamy na fotki od Ciebie i Marty .
 
Do góry