reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Odwiedzam ostatnio forum i tak widzę, że umiera ono śmiercią naturalną....
Tzn. chodzi mi o naszą grupę. Ach szkoda, tyle wspomnień, wymiany zdań, mądrości tu znalazłam. Aż tęsknie za Wami. Zaglądam tu codziennie i widzę, że postów mało, a strony wcale nie przybywają - nie jak kiedyś.
No cóż może to naturalny stan rzeczy, może wszystkie jesteście na FB, a może to po prostu ta pogoda....
Nie mniej pozdrawiam Was gorąco.
Ja siedze w pracy jak na szpilkach, mój teść miał w nocy zawał. Jest w szpitalu po zabiegu koronarografii. Mój M z teściową są u niego i czekam na jakąś wiadomośc. Najgorsze, że to już trzeci zawał z kolei..... a dośc długo był spokój.......... Ach
 
U mnie chwilowy zastój czasowy. Słoiki, upał, marudery dwa, goście, bo Ady urodziny, jeszcze jutro gości mamy, także co się ogarnę i wyjdę z garów to na nowo. :-)

Anmika - kciuki za teścia, współczuję nerwów.
 
Ja siedzę w krzaczorach! Jest tak gorąco że nic się nie chce, Krystian łobuzuje i dziś wybrudził 5 szt body na krótkim rękawie, 8szt okazało się już za małe.. aktualnie biega w samej koszulce i spodenkach...
Poza tym nic a nic nie chce jeść, nawet jak dostaje by sam jadł.. to wszystko kończy na podłodze. Tylko mleko mleko i mleko, a jest już taki duży że powinien zrozumieć że nie samym mlekiem żyje niemowlak ;-)

Anmika trzymam kciuki by wszystko było dobrze ;-*
 
Witam na szybciora :-) upał masakryczny ze nawet kompa nie chce sie właczyc do tego goscie i brak czasu :-p.No i dostałam @ wiec znowu nie udało sie:no:
 
ja też siędzę w krzaczorach.
Nie piszę ale czytam codziennie.
Coś muszę robić podczas cycowania hehe
Kiedyś czytania bb starczało na cycowanie całodzienne
Teraz już nawet na jedno karmienie braknie czytania.
W domu masakrycznie gorąco, na polu jeszcze gorzej

Tośce zdają się te upały w ogóle nie ruszać.
Gania po mieszkaniu, na tyłku nie siądzie, a ja wymiękam.
Cierpliwości mi jakby przybyło, bo uświadomiłam sobie, że już niedługo Młoda idzie do żłobka.
Wrzesień przecież już tuż tuż :-(
Młoda na pewno lepiej to zniesie niż ja.
Do dzieci się wyrywa, śmieje się do nich.
Jak siedzi w piaskownicy na placu zabaw, to nawet kontrolnie się nie obejrzy, czy jestem.

perell
Moje dziecko też mniej przy tych upałach je, a więcej cycuje.
Pić się pewnie chce, a w tym temacie to u nas cyc rządzi.
Wszelkimi płynami poza mlekiem Antosia gardzi niestety.


fasolka
ile Wy już ząbków macie!!! :szok:
U nas wczoraj wyszedł dopiero trzeci ząbek

anmika
Mam nadzieję, że z teściem już lepiej
Nie mam konta na fb.
Czytam tylko bb.
Dziewczyny mniej piszą, bo gorąco, bo może na wakacje pojechały, część pewnie do pracy wróciła.
Taka kolej rzeczy :-(
 
Musze poprasować, a pot po tyłku mi cieknie jak siedze przed kompem. Chyba na naga się rozbiorę zanim to żelazko w rękę wezmę, ale najpierw jeszcze z godzinkę poczekam, zalicze lodowaty prysznic i może będzie lepiej.

Zaraz się muszę zabrać za skrzydła i czułka i żądło dla Adrianny, bo jutro ma w domu kultury "Dzień pszczoły". :laugh2: A my z Weroniką spędzimy sobie znowu czas tylko we dwie, kocham to. :tak:


Weronika mi dzisiaj zeżarła troszkę proszku do prania, obstawiam, ż polizała, ale po konsultacji telefonicznej z 112 zaliczyliśmy SOR. :-( Póki co jest wszystko ok, chyba, że brzuszek w tej chwili robi za pralnie dla żarełka, które tam poszło.
 
Awersja ja mam chwilę że z chęcią bym zaniosła swojego łobuza do żłobka, ale obawiam się że bym musiała płacić dodatkowe pieniądze za pracę w trudnych warunkach ;-)

A co do BB mam to ja wam powiem, wszystkie na fb!

Krystian ucieka mi do innych dzieci, bawi się cudzymi zabawkami (swoich nie ruszy), kilka razy przyłapałam go jak zabrał innemu dziecku smoczek, chociaż nie znosi smoczków.. Ale to chyba innym dzieciom nie przeszkadza i namiętnie go przytulają i całują!!

Martusia jak tam Oli? ;-)

Lili będzie ładnie pachniało w pielusi ;-) a zamiast bączków będą bąbelki!
Krystian dziś żuł tytoń.. nie da się upilnować..
 
reklama
Noc ładnie przespana. Żadnych sensacji brzuszkowych nie było. Po niej w ogóle nie widać, że nabroiła coś. :laugh2:


perell
- co Ty gadasz Krystian od razu wyczułby respekcik i byłby grzeczny jak aniołek, on doskonale wie, że z mamusią może więcej. :-p


A propo zębów u nas cały czas sztuk dwie. Aż mi się nie chce wierzyć, bo Adrianna miała już pół paszczy zębów, a tutaj ledwo dwa, kolejne widać, że idą, nawet przez dziąsła widać białe i kształt zęba, no ale przebić się nie przebijają.

Wiecie co nie mogę się nadziwić jak Weronika ładnie książeczki ogląda. Przewija obrazki, ma nawet swoje ulubione strony już. Mamy takie po Adriannie i cały czas dokupuje im nowe sztuki i z ręką na sercu mogę polecić. A, że nowa sztuka to koszt do 5,00 PLN maksymalnie to zawsze przy okazji jakaś im się trafi. :laugh2:

złota kolekcja skrzata jan brzechwa - Szukaj w Google
 
Do góry