reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

axarai a gdzie zdjęcia widziałaś????

verita wiem co czujesz, ja też małego puściłam na spacer z babcią i ciotką i one mi go z wózka wyciągały, a potem to ja musiałam być ta zła...
 
reklama
perell - na tą wysypkę to bardzo dobra będzie mąka ziemniaczana, traktujesz jak pudrem.

Ja tyle co, zawiozłam dziewczyny do dziadków na działkę i sprzątam sobie chatę, bo u nas teraz co tydzień impreza przez 4 tygodnie, potem tydzień przerwa i znowu 2 tygodnie imprezowania, znowu tydzień przerwy i jeszcze 3 razy. Uffff do 01.10 zabawowo. Z czego 4 imprezy u nas. :-p


W ogóle będzie mnie teraz mniej, bo A. mnie ostatnio codziennie denerwuje, muszę się ogarnąć troszkę, a potem od niego tylko wymagać wymagać, ale żeby móc wymagać to najpierw sama muszę od siebie wymagać, bo ostatnio sobie cugle popuściłam, no ale to efekt "z kim przystajesz takim się stajesz".
 
Och Lili to bedzie sie u Was dzialo :-D u Nas imprezy trzy, urodziny Starszaka, Mlodego i imieniny Tatuska ;-)

My bylismy na plazy i Mikus tez jadl piasek jak opetany :-D Mikusiowi juz cypek zabka wystaje,wiec moze jeszcze kilka dni i wyjdzie wreszcie. jejku czekam na ten zab jak nawiedzona :-D

Milego wieczoru Mamuski!
 
taycia dobrze że jesteś bo mam do Ciebie zapytanie ;-) Jakie zabawki królują u was? Czy starszak i Mikuś mają jakieś zabawki które ich pochłaniają?? Bo ja bym z chęcia zakupiła mojemu coś z czego się ucieszy... Ostatnio dostał szczeniaczka kiwaczka z FP ale słabo mu odpowiada..
 
Witam sie z Wami Mamuski!

Perell - zabawek mam dwa wory. Straszak nie ma mowy zeby sie skupil nad czyms. Jego najlepsza zabawa jest przesypywanie/przelewanie czegos z jednej miski do drugiej, walenie garnkami i granie pilka (czyt. rzucanie najlepiej w Mikusia). Mlody za to zabkuje,wiec sprawdzaja sie zabawki,ktore moze gryzc ,ale o wiele ciekawsze sa rzeczy,ktore dotyka jego Brat. Jedyną rzeczą ,która w miarę ich interesuje to ksiązeczki (takie,które mają różne tekstury w środku ala włoski itp.).

Dzisiaj Mikołaj postanowił wstać o 5.40 ... a ja o 23 wczoraj pracę skończyłam.

Miłego dzionka!
 
Hallo Kobitki!
Perell widziałam zdjęcie małego z włosami:-) ofkors. Bez włosów pewne lepiej nie oglądać:-)
Tata z Emilem przyjechali autobusem do nas, i pojechali z M po auto dla Emi. Auto kupione, czekają na wykup tablic już 2 godziny, bo w DE w urzędach tak fajnie pracują, albo od 9 do 12, a czasami mają jeszcze czynne po przerwie od 14-16 fajnie pracują nie:-)
My z Adi i Kacem czekamy na nich, bo jeszcze ich nie widzieliśmy, prosto z dworca pojechali po auto. Kaci jak jeszcze raz zapyta kiedy będą zostanie wyrzucony za okno!
 
Dziewczyny ja z innej beczki. Chciałam zapytać o kubek dla Małego. Teraz pije z niekapka NUK, potrzebuję drugi bo będzie jeździł do babci. Zastanawiam się czy nie kupić innego, ale jaki? Kupić kapek (jaki?) czy np. ten Lovi 360? Który, że tak powiem przybliża drogę do picia z normalnego kubka? Acha chodzi też o to , żeby się nadawał na spacery.
sorki, że na tym wątku, ale zależy mi na szybkiej odpowiedzi :zawstydzona/y:
 
my mamy Lovi 360 i jest super. faktycznie nie-kapek nic z niego nie leci jak nie trzeba, przy innych Ada ciągle była mokra na brzuszku itp (tylko w razie upadku trochę chlapie) . Po piciu z niego Młoda już sobie fajnie radzi ze zwykłymi kubkami/butelkami nawet, ale nie od razu umiała z niego pić.
 
Witam w przelocie chłop w domu i czasu na wsystko brak ;-):-D

Axsa no to nacieszysz sie synusiem :-)

My wycieczkujemy spacerujemy itp młoda gryzie wszystko i wszystkich :cool2: Pozdrawiam wszustkie mamuski :-)
 
reklama
anmika ja odpowiedziałam na wątku zakupowym bo najpierw tam weszłam, nie wiedzieć czemu ;))))

axarai o TY !!
Co do jego włosków.. myślałam że już nikt nie będzie miał wątpliwości że to chłopczyk a jednak... Dziecko w niebieskim wózku, ubrane całe na niebiesko (akurat tak się złożyło), z fryzem 4 mm a tu jakiś babol mówi swojemu dziecku 'popatrz jaka dziewczynka'. Padłam na cyce.
Nikt jeszcze nie powiedział że to chłopiec, zawsze słyszę dziewczynka! Myślałam że to przez te długie włosy... a tu masz ci... Co tylko ktoś mi go zaczepi to od razu bez wachania mówią dziewczynka.

Taycia dzięki ;-) Mój właśnie też niczym się nie chce zainteresować na dłużej...a przydało by się. Ja też dziś chciałam tak pospać dłużej ale dziecko nie ma litości.. żeby te nasze budziki miały opcję 'drzemka' ;))
 
Do góry