reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

moja siostra tez po pierwszym uzyciu miala suche pachy.
dziwne, ze u Ciebie nie zadzialal, bo to przeciez dosc silne ma dzialanie. mnie po 3uzyciu pieklo i troche odparzylo skore, bo tak solidnie sobie zaaplikowalam:zawstydzona/y:
 
reklama
ja wczoraj nie zaaplikowalam sobie jeszcze, myslac, ze te pierwsze 3 aplikacje dzialaja, ale juz czuje dzis, ze jednak powinnam.
 
Ja nie mam się czym dzielić: raz dziennie na twarz krem Bielenda i do rąk jakiś tam (obojętne, byle nie glicerynowy). Ogólnie jestem antykosmetykowa. Od wielkiego dzwonu nałożę maseczkę, peeling itp. Moim zdaniem to, co jemy ma większe znaczenie niż kosmetyki.
 
Ostatnia edycja:
Pewnie ,że ma ;-)Ja mam ekstremalnie suchą skórę więc nie ma opcji ,żebym czegoś nie mała na twarzy, poza tym uwielbiam maziać się różnymi olejami, masełkami itp dziewczyny też to lubią , zwłaszcza masaże olejem kokosowym pachną po tym jak princessa :) Ostatnim moim odkryciem jest masło shea ,stosuję pod oczy, na twarz, pięty, dłonie i naprawde jest super także dla dzieci
 
Ostatnia edycja:
Oooo Majandra widze,ze jetstesmy siostry od Bielendy:-D najpierw uzywalam kawior i trufle, niestety przestali produkowac wiec przerzucilam sie na orzezch,a ostatnio wzielam z tej nowej serii nawilzajacy 30+

Luandzia dla mnie nr 1 dla skory jest peeling solny JASKINIE SOLNE - SKLEP GALOS + jakis balsam (przewaznie z mlodym mamy wspolny)
 
reklama
Do góry