reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

matylda ewa aqua - super wiadomości :-)
buffo - u mnie wszystko jest w porządku ale wizyty mam juz wyznaczone co 1,5 tygodnia. Mój gin. woli mieć wszystko pod kontrolą.
 
reklama
Sanya - trzymaj się - jeszcze troszeczkę - przetrzymałaś tyle miesięcy - wytrzymasz jeszcze miesiąc.

A swoją drogą - Aqua, Kama, Matylda, Sreberko - wam się coś nie pomyliło - przecież to wątek wrześniówek. - czekać proszę na nas i nie wychodzić przed orkiestrę ;-)
 
No wlasnie - dziewczyny nie spieszcie sie az tak bardzo;-)

Aqua - a gdzie w koncu zalatwilas tego okuliste? Jak cos to prosze o namiary bo ja nadal tego nie zalatwilam :baffled:

Sanya - trzymaj sie myszko! Bardzo dzielna z ciebie kobietka!


A ja przedwczoraj tez kiepsko spalam - od poczatku ciazy mam okropna alergie na wszelkie detergenty - palec "obraczkowy" ucierpial najbardziej. I choc staram sie wszystko robic w rekawiczkach i uzywac mydelka bambino to po przedwczorajszej kapieli psa mam rany na tym palcu, w nocy nie moglam spac bo tak mnie swedzialo i pieklo. No i wczoraj musialam myc takze swoje wlosy w rekawiczkach:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Wytrzymam wytrzymam obiecuję:-) Małej się wcale nie spieszy, więc nerki mają mnie słuchać!:-)

A kama i aqua -to Wy jesteście najdzielniejsze:tak: podziwiam Was za cały trud i walkę o maluchy:tak: jesteście dzielne !!!
 
A swoją drogą - Aqua, Kama, Matylda, Sreberko - wam się coś nie pomyliło - przecież to wątek wrześniówek. - czekać proszę na nas i nie wychodzić przed orkiestrę ;-)

i jeszcze ja, jeszcze ja:-D:-D
moja ginka idzie na urlop od 25 sierpnia więc mam nadzieję, że to tego czasu będzie po wszystkim:tak::tak:
aaa... no i podobnie jak sanya, w chwili przyjęcia do szpitala również mam z głowy papierkową robotę:-)

A ja przedwczoraj tez kiepsko spalam - od poczatku ciazy mam okropna alergie na wszelkie detergenty - palec "obraczkowy" ucierpial najbardziej. I choc staram sie wszystko robic w rekawiczkach i uzywac mydelka bambino to po przedwczorajszej kapieli psa mam rany na tym palcu, w nocy nie moglam spac bo tak mnie swedzialo i pieklo. No i wczoraj musialam myc takze swoje wlosy w rekawiczkach:shocked2:

ło rety:szok: to musi byc dopiero upierdliwe:no: bardzo współczuje...
a co na to twój gin???

aqua-
no to super!!!
 
laski stop pyrrrrrrrrrrrrr .... to watek wisniowek a nie sierpniowek ...
co wy z tym terminem na sierpien i sierpien ...
przypominam we WRZESNIU rodzimy !!!!!!! ;-):tak::-D
i tego prosze sie trzymac ...

poza tym ciesze sie ze jak narazie wsio u was ok ...
 
reklama
KarinaNieZie - mam to samo, cała w plamach. Dla mnie nietoksyczne do mycia ciała są w miarę chamskie mydła w kostce (byle nie dla dzieci bo te są jakieś oblepiające skórę i nie myjące), żel do mycia z Biedrony za 1,99 zł, kosmetyki Ziaji oraz AAHelp seria. Stestowałam chyba wszystko na rynku w poprzedniej ciąży. Wyszło że jestem uczulona na jakiś drogi składnik tych pomywaczy do ciała, bo te wątpliwe i tanie jakoś mnie nie uczulają. Z szamponem to nie miałam problemu za to.

Buffo - ja dalej raz na miesiąc chodzę. Ogólnie ograniczam, w poprzedniej ciąży dygałam co 3 dni i miałam serdecznie dość (i mój portfel też). Jak się nic nie dzieje to wg. mnie nie ma co się stresować. W sumie najważniejsze są twoje obserwacje ruchów na tym etapie. Jakby się coś działo to zauważysz i wtedy obowiązkowo na wizytę. :tak: Ale twoja lekarka jakoś przed 36 tc powinna ci zrobić (albo dać skierowanie) na ostatnie USG - które jest ważne w ocenie wagi dziecka (i tu jest wskazaniem do porodu np. cc czy naturalny, czy naturalny z oxy czy bez), bo później już dziecko może mieć głowę w kanale rodnym i ustalenie wagi może być niemożliwe. :tak:
 
Do góry