reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Tak aqua, dzisiaj czeka mnie ściaganie krążka i nie ukrywam, że trochę się denerwuję. W końcu miałam to niebieskie kółeczko przez równo 22 tygodnie. Uratowało moje dzieciątko. Coś sentymentalna dziś jestem:confused:.

więc to nie zawsze jest tak że po ściągnięciu krążka dziecko od razu wyłazi :)))
Mam taką nadzieję Majeczka. W sobotę wybieram się na ślub kolegi z pracy:rofl2:.
 
reklama
Kama - eee...skoro na ślub się wybierasz to nie ma co Cię pocieszać - sama to robisz znakomicie!!! :-D:-D Wszystko będzie dobrze, daj znać po ściągnięciu jak sie czujesz :tak:

moniap - clotrumazolum to bardzo częsty zakup ciężarnych, nie martw się ;-)

Aqua - trzymamy kciuki, może tak od razu Ala nie będzie chciała oglądać świata z drugiej strony brzuszka ;-)

Odebrałam dziś wyniki wczorajszych badan - no....nie jest najgorzej.... Najważniejsze, że nie ma białka w moczu, trochę się tego bałam bo całymi dniami chodzę popuchnięta - juz wcale mi opuchlizna nie schodzi :dry: no ale to tylko woda, organizm sie przygotowuje do porodu :tak: Hemoglobina niska, ale ociupine wyższa niż ostatnio. Nie jest źle :tak::-)
A we wtorek do doktorka - ciekawe co powie.....
 
hej kobietki;-)
ja już po wizycie w szpitalu, który tylko krwi mi napsuł:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
USG i Dopplera mogli mi wczoraj zrobić jak tylko pojawiłam się na izbie ale dla nich godzina 11.00 to za póóóźnooo no to położyli mnie na patologii.
ja zdrowa, mała tym bardziej a tu każą leżeć:angry::angry::angry:.
podłączyli mi KTG a tam z nerwów 12 skurczy w przeciągu 30 minut. co 2 godziny monitoring serduszka- nawet w nocy...........
obiadu nie dostałam "bo pani dopiero od kolacji zaprowiantowana", wrrrrr.........
z nerwów aż się poryczałam i miałam ochotę ubrać się i uciec.....
na porannym obchodzie dzisiaj zapadła decyzja o USG. na badanie poszłam o 10.30 i musiałam ciągnąć doktorka za jęzor żeby cokolwiek o malutkiej powiedział:angry:
z Gosiaczkem wszystko ok, waży 2210g, leży główką do dołu, serduszko ma zdrowe.
wypis miałam dostać o 13.00 ale że była kolejka rodzących to przeciągnęło się do 14.00
nawet nie wiecie jak ja się cieszę że już jestem w domu, z wami.
następnym razem pojadę tam w celach czysto porodowych..............
sorki musiałam się wypisać:sorry2:
 
A we wtorek do doktorka - ciekawe co powie.....
napewno ze niedlugo porod kasiu :-D:-D:-D mi ginka tak przez caly miesiac ostatni mowila: to co pani izo rodzimy ?? ;-)

artemida 8kg tylko ... piekny wynik, no i ten pieszczoszek w twoim brzuszku - rozczulajace ...

aqua, kama ja po zdjeciu krazka przenosilam mloda rowno 2tyd, szyjka sie tak "zapiekla" ze ani zel ani oksytocyna nie chciala jej ruszyc ;-)... doszlam do 2,5cm rozwarcia i na tym sie zakonczylo ... wam rowniez zycze raczej przenoszenia niz szybkiego porodu ... nie ma jak to u mamy i juz ;-)

moniap mam nadzieje ze po leczeniu wyniki moczu sie poprawia, trzymam kciuki ...

ja dzis u midwife, oczywiscie wizyta lajcik jak nic ... bardziej towarzyska niz ciazowa ;-)... mocz papierkiem lakmusowym sprawdzila, krew pobrala, brzuch zmierzyla (o 1cm wiekszy niz wiek ciazy - ale czemu mnie to nie dziwi :-D - bez mierzenia to wiem :-D), serducho bije, mloda wierciuszek (czemu to mnie tez nie dziwi), lezy glowka w dol ale dupke przekreca z lewej na prawa i to rowno :tak:
kolejna wizyta towarzyska za 2 tyd ...
 
Ostatnia edycja:
matylda - no już, nie wkurzaj się...już w domku jesteś.....:sorry2: Ale nie zazdroszcze takich przygód....A najważniejsze, że malutka ma się dobrze :tak:

isunia - nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym to usłyszeć!!!!!! Obyś mi to wykrakała.....A wizyta towarzyska - bosssski tekst :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
kasiu to trzymam kciuki ;-)...

matylda to ewakuacja poki jeszcze mozesz :szok::szok::no::no::errr::ninja2::oo2: ... normalnie z twojego opisu ten "boski" szpital wyweszylam ...
 
reklama
wezmę kochana twoją przestrogę pod uwagę i przy pojawieniu się skurczy od razu skieruję pojazd do Zdrojów......
pomorzańska atmosfera tylko zryła mi psychikę wrrrrrr.............
 
Do góry