reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1440781545.375753.jpg a to my dzisiaj [emoji6]
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440781545.375753.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440781545.375753.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 146
reklama
Piękne piłeczki :)

Kaha, ja sobie wczoraj porownalam zdjecia i sama bylam zaskoczona ze tak uroslam, bo jakos mi to umknelo :b

Otokika, pępek jak Ci sie mocno odznacza :) moja kolezanka czekala az mi zacznie tak odstawac bo uwaza ze to slodkie, ale sie zawiodla bo mi nie wyskoczyl....

Pysia, jak na moje to zaczyna zjezdzac, ale moze tez mi sie wydaje....
 
Ale śliczne brzusie :)
Kaha super masz ta sukienkę.
OtoKika ja miałam mega głęboki pepek byłam pewna że nie wyjdzie a też wyszedł ;)
Pysia ja na razie nie widzę żeby opadł. Ja co drugi dzień patrze i mówię że mi opada, a potem cykam fotkę i jednak nie...
 
pysia_ nie wiem czy zjeżdza czy stoisz pod innym kątem :D ale mam wrażenie że brzusia masz ciut większego:*

co do pępka mi nie wystaje za to tą czarną kreskę na brzusiu mam :D a długo długo jej nie miałam
 
reklama
Do góry