reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Nikola ja kosmetyki mam z roznych firm. Cos tam z dzidziusia, krem do ciala dexeryl ale temu ze u mnie jeden ma stwierdzone azs drugi podejrzenie wiec z automatu cora tez tym nawilzana bedzie. Do pupci linomag.tylko to sie sprawdzalo na moich chlopcach.

No spalam jak zabita. O 4 na siku... i zasnac nie moge.krocze mi boli jakby ktos sie przez nie porzadnie rozpychal.
 
reklama
Engacka ja mialam trzy razy zawolne gardlo. I plukalam rumiankiem i szałwią zaparzona bardzo czesto co pol godziny albo co godzine. I trzy razy woda z sola. Po trzeech dniach przeszlo jak reka odjąl.
 
Na jakieś przeziębienie w ciąży to są specyfiki w aptece *spam*. Ale czy dostępne poza Pl to nie wiem.

Ja wczoraj miałam rzeź w domu. Postanowiłam się ogolić tu i ówdzie i się tak na psicie zaciełam, że krew była wszędzie. Biorę clexane wiec krew rozrzedzona i to pewnie swoje zrobiło, ale tak się lało ze wanna cała ze krwi, moje nogi ze krwi i nie mogłam tego zatamować. Teraz lepiej bo nie leci ciurkiem ale papier tam ciągle musze mieć i zmieniać. Taki młot jestem.
 
Cześć Dziewczyny.
Maggie to wszystkiego najlepszego dla Twojego synka.
Engancka ja tez na przeziębienie brałam *spam*.
Olasec to niech wszystko sie goi do czasu porodu.
Ja w nocy budziłam sie średnio co 40 minut bo skurcze mnie łapały ale takie lekkie. I odchodzi mi czop. Fajnie żeby sie rozkręciło- w końcu to już 4 dni po.
Ciekawe jak tam Jolka i Milusia.
 
Tak na początku lipca, u nas był plan ze każdy dostanie 3 pytania do opracowania i tak się wymienimy a okazało się ze trójka nas co się tylko broniła opracowała a 17 osoba czeka aż gotówce dostaną ...najlepsze ze bez ani "proszę" "dziękuję" nie znoszę zwykłego lenistwa może to wredne z mojej strony ale jeżeli ja opracowałam to każdy może.



QUOTE=kaha91;11884529]nadrobiłam Was żeby każdej odpisac bo tak to tylko z tel podczytuje. :)
u mnie nic ciekawego:) 3ytg do terminu i czekamy
:)


bea
wszystko będzie dobrze, troszkę dłużej Was przytrzymają ale pewnie za kilka dni będziecie w domku:)

engacka jak ciasto? wiesz co może ja już nikomu porodu wróżyć nie będę..
mam nadzieję że Cię nie rozłoży na poważnie.

tulka jak się czujesz?

maggie jak imprezka?? jak młody?zadowolony z urodzin?

joasik
trzeba czekać aż się akcja rozwinie:) zazdroszczę tych soków i przecierów :)

motylek super że się macie dobrze z Ala :) mam nadzieje że ty też szybko wrócisz do formy!:):)

paulus dobrze ze wróciłaś do domu! nie ma co leżeć w szpitalu i się męczyć..

pycia ty się broniłaś jakoś w lipcu prawda? no ja końcem czerwca... w 5 się broniliśmy sami sobie wszystko robiiśmy cała grupa nas olała a teraz wszystko od nas dostali... nie będę komentować.

ewka chyba my się musimy zabrać do rozpakowywania hihih


ivon17 i jak sprzątanie pomogło coś się rozkręca?

Nikola ja kupiłam hipp:)[/QUOTE]
 
A ja nadal w dwupaku :-( Jednak gin miał rację, że weekend przechodzę. No trudno. Czop chyba cały już wyleciał, bo plamienia się zmniejszyły, a praktycznie juz zniknęły. Skurcze i pobolewania to standard, ale na razie nic sie nie rozkręca:-(

Olasec to faktycznie małą rzeźnię sobie urządziłaś:tak: Ja ostatnio też dwa razy sie zacięłam przy goleniu, ale teraz to już level hard, bo kompletnie nic nie widzę i wszystko robię na czuja:-D

Ivon17 no to u Ciebie nadzieja, może sie rozkręci. Dziś ja się biore za sprzątanie:-)

maggie najlepszego dla synusia:tak:

Umieram z ciekawości co u Jolki i Milusi :)
 
reklama
Do góry