reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witam wszystkie nowe mamuśki :) fajnie, że jest nas coraz więcej :))))
dawno mnie tu nie było i staram się nadganiać wasze posty :)
u mnie po kilku dniach przerwy znów pojawiły się plamienia = ale nie na bieliźnie - może uznać to za śmieszne ale "sprawdzam" co tam w srodku dzieje się ciekawego - ano znów śluz zabarwiony na różowo/brązowo, znów zwiększona dawka duphastonu... nie mam siły już, leżę, leki biorę i chyba nic więcej nie mogę zrobić.... pozostaje oczekiwanie...
 
reklama
Mi lekarz w pierwszej ciąży zalecił Femibion Natal 1, byłam z niego zadowolona i teraz też już go biorę, mimo, że za 1 trzeba zapłacić koło 30 zł
 
MałaMi trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Wiem jak frustrujące jest takie nic nie robienie w oczekiwaniu. Nie zazdroszczę, ale leżałabym nawet i do końca ciąży gdyby ktoś mnie zapewnił, że to sprawi, że dzidzia urodzi się cała i zdrowa:-)

Madzialena nic się nie bój! U mnie to też nie jest najlepszy czas na dzidzię... A mimo to, jestem w ciąży i jestem szcześliwa. Może potrzebujesz więcej czasu by się do tego przyzwyczaić. Mimo, wątpliwości myślę, że warto powiedzieć partnerowi i nie czekać na wyniki krwi. Małe szanse by dwa testy się pomyliły. A mimo, że tego nie chciał miał w poczęciu taki sam udział jak Ty.

Ja OM miałam 19 grudnia:-) I też mam cykle 30 dniowe, więc jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie ;-)
 
hej dziewczyny ale was sporo tutaj jest dawno mnie nie bylo.

Niemam dobrych wiesci odnosnie mojej sytuacji:(:-:)-:)-(
dzisiaj pierwsza wizyta u gina ciaza wyliczona na 5 tydzien i 3 dzien pecherz plodowy jest ale brak zarodka :(
dodatkowo gin stwerdzil ze pecherz jest lleko splaszczony ze nie jest typowo okragly jak to niby powinno byc:( nie powiedzial mi nic optymistycznego wyszlam ze lzami w oczach nie wiem co robic i co myslec:(
net caly przeszperany kolezanki doradzaja mi ze mam isc do innego gina bo ten ma bardzo slabe opinie i nie przyklada sie do swojej pracy.
kolejna wizyta umowiona do niego za 2 tygodnie ale chyba do niego juz sie nie wybiore...

dziewczyny pomozcie doradzcie to jakis koszmar z pierwsza ciaza wszystko ok bylo wiec czemu teraz taki wielki znak zapytania czy to za wczesnie ???
 
Madzialena twój facet będzie miał prawo do nazwę to paniki i strachu oraz pewnie będzie bardzo zaskoczony ale dla Ciebie to tez chyba zaskoczenie. Ale wierzę, że jak się dowie to będzie bardzo szczęśliwy.dajcie sobie czas na oswojenie z ta sytuacja. A przy okazji gratuluję :-)

Małami bądź dobrych myśli i zobaczysz, że będzie dobrze.

Maja888 jest to bardzo wczesna ciąża wiec bądź dobrej myśli i idź do innego lekarza.

A co do witamin to ja biorę femibion Natal 1 bo tak mi lekarz zalecił.
 
Ostatnia edycja:
MałaMi łączę się w bólu... Moje plamienie po usg nie przeszło, a za to przybrało na sile i zaczęło się robić czerwone. Byłam u lekarza na izbie przyjęć: duphaston końska dawka i zwolnienie na miesiąc. Niestety nikt nie mówił, że będzie łatwo...

Do tej pory powiedziałam tylko w pracy i mojej przyjaciółce, narzeczony też wie od początku. Dzisiaj powiedziałam mojej babci z którą mieszkamy (my na piętrze) i powiedziała, że "jakoś sobie poradzimy" jakby to była głupia wpadka. A my chcemy mieć dziecko mimo, że nie mamy ślubu. Nie miałam siły jej tłumaczyć, bo i tak nie zrozumie. Strasznie mi przykro :(

Musiałam się wygadać, przepraszam.
 
Maju, skonsultuj to jeszcze w przyszłym tygodniu z innym ginem. Spokojnie będzie dobrze:-) Jeśli CIę to uspokoi, w poprzedniej ciąży w 5t7d ciąży byłam u gina i nie było widac zarodka, jedynie pulsowanie pikselika i Gin określił to jako bardzo dobrze rozwiniętą ciąże. Ale równie dobrze mogło nie byc nic widac nic. Czytałam o takich sytuacjach, że zarodek był widoczny dopiero w 7 tygodniu a tak jedynie pęcherzyk. Trzymam mocno kciuki!
 
:-:)-( dzieki dziewczyny ale trace juz nadzieje na dodatek nie przepisal mi zadnej luteiny ani niczego na podtrzymanie tak jakby to juz i tak nie pomoze
 
Maja- spróbuj się umówić jak najszybciej do innego ginekologa. W takiej sytuacji warto skonsultować się z kimś innym dodatkowo.
Marta- trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było ok!
 
reklama
Maja ja też zdecydowanie skorzystałabym z konsultacji u innego lekarza... To przecież jeszcze bardzo wczesna ciąża.

MałaMi i Marta trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!! ja w pierwszej ciąży w 6tc też miałam plamienia, trafiłam do szpitala, dali mi luteinę i przeszło, a później już do końca ciąży było ok :)
 
Do góry