reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Engacka witaj, spokojnej ciąży!

MałaMi kciuki zaciśnięte, trzymajcie się!

Gosiunia gratuluję!

Panna Anna ale przecież ty nie musisz sama z siebie wiedzieć jakie masz badania zrobic do gina, więc spokojnie pójdziesz do tego prywatnego bez wyników, a on Ci zleci, a przed następną wizytą już będziesz miała zrobione na nfz, poza tym jak zrobisz to możesz do rejestracji podskoczyć żeby Ci odpis wydali jeszcze przed wizytą, co do tych badań prenatalnych to sama musisz zdecydować. ja tam nie robiłam ani razu, tylko bym się tym niepotrzebnie denerwowała, ja tam swoje wiem, musi być dobrze, ale to oczywiście moje zdanie... rodzinny może Ci wystawić zwolnienie, a co do ilości lekarzy to nie wiem, ale gdyby był z tym jakiś problem to pewnie by się domagali jakiś oświadczeń, kopii kart itp, dentyści na nfz tak chyba robią...

Madzialena jeśli nawet jest w szoku to i tak myślę, że powinnaś się zastanowić czy potrzebny Ci jest taki chłop, a Twojej kruszynce taki ojciec, wiem, że teraz się boisz, ale z czasem wszystko na pewno się ułoży i jeszcze spotkasz kogoś, kto Was pokocha i będzie Was wart, niestety na siłę nic się nie da... Trzymam kciuki za dobre decyzje!
 
reklama
20150122_215556.jpg



witajcie dziewczyny


bylam u innego lekarza na drugi dzien po tamtej nie przyjemnej wizycie wstawiam zdjecie z usg fakt faktem gin nie wykryla rowniez zarodka ale znalazla cialko zolte nie wiem czy to mozna juz zaliczyc do tego ze zarodek sie rozwinie gin powiedziala ze to wczesnia ciaza wiec to nic niepokojacego no ale jakby nie bylo to juz 6 tydzien sie zaczal a tam dalej bez echa zarodka;( nie wiem co myslec pecherz plodowy ma 12 mm a cialko zolte 2,8 mm czy to juz nie za pozno???martwie sie strasznie czy ktoras ma podobna sytuacje czy tylko ja na tym etapie??:-:)-(
 

Załączniki

  • 20150122_215556.jpg
    20150122_215556.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 51
maja przepraszam że pytam, może pisałaś wczesniej ale ja nie śledziłam dokładnie, a kiedy miałaś miesiączkę? jak długie miałaś cykle?

edit:
przeczytałam i wyliczyłam że idziemy dzień w dzień, pocieszę Cię, ja w poniedziałek na usg miałam tylko pęcherzyk, nawet bez ciałka żółtego :) cykle mam długie i lekarz stwierdził żę to max 3 tydz od zapłodnienia więc może być jeszcze pusto, a Ty masz już nawet ciałko żółte :)

głowa do góry :) po prostu za wcześnie żeśmy się wyrwały na te usg ;)
 
Ostatnia edycja:
deszczyk a ty kiedy mialas ostatnia miesiaczke?? lekarz cos ci mowil ze jest powod do nie pokoju??? ja jestem panikara i mimo ze gin powiedziala mi ze to jeszcze na tym etapie nic niepokojacego to ja i tak siedze i w necie czytam glupoty i stresuje sie nie potrzebnie mam nadzieje
 
ja miałam 5 grudnia okres a cykle 35 d

a lekarz zanim zrobił usg stwierdził że raczej nic jeszcze nie zobaczymy i faktycznie, tylko pęcherzyk. teraz mam 9 lutego iść na kolejne usg. mówił że teoretycznie mogli byśmy co tydzień robić ale to bez sensu bo przyrostu i tak tym nie przyspieszymy. 9 powinno być już serduszko wg niego.
nie plamię, brzuch mnie nie boli jakoś specjalnie więc się nie denerwuję i Ty też się nie denerwuj, poczekamy sobie razem na serduszka :)
 
Ostatnia edycja:
hejj :) strasznie dlugo sie nie odzywalam, nawet nie wiem czy ktoras mnie jeszcze pamieta :)

Ja w pon bylam na wizycie , u mnie jutrozaczyna sie 9 tydzien :) Nasze szczescie ma 13mm i bije mu serduszko :D we wtorek ide zalozyc karte ciazy :D
 
Dzien dobry mamusie :-)
Maja888 bedzie dobrze, musi przeciez byc wszystko ok i nie czytaj co pisza w necie bo sie bedziesz tylko jeszcze bardziej denerwowac.

Deszczyk witaj :-)

SwiatecznaKropeczko super nick ;-) no i super wiadomosci...

Mi jeszcze zostal ponad tydzien do wizyty a juz nie moge sie doczekac .

Dla wszystkich milego i radosnego dnia... uciekam do pracy :-*
 
Deszczyk Witam kolejną potrójną mamę! spokojnej ciąży!

Maja
ja też OM 11.12 i pierwszy raz do gina idę 2.02 a i tak się zastanawiam czy nie za wcześnie, tylko zaświadczenie potrzebuję do nefrologa bo przymierzałyśmy się do tomografii a w ciązy się nie robi, uważam, ze jest jeszcze bardzo wcześnie, więc to, że nic nie widać znaczy tylko tyle, że dzidziuś jest jeszcze malusieńki:-)

Świąteczna Kropeczo
pamiętamy, gratuluję wizyty!

Tak w ogóle to witam się z rańca, ależ dziś jestem niewyspana, położyłam się na chwile po południu a potem w nocy nie mogłam spać i dziś od rana jak zombie...
miłego dnia laski!
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny z wrześniowym terminem:) Wygląda na to, że mój termin również przypada na wrzesień, choć sam koniec.Bo aktualnie wypada 5 tydzień. Po 4 testach ciążowych i przed jutrzejszym jeszcze badaniem bety, jestem na 99,9% pewna że wreszcie po 4 latach starań udało się! Boję się jeszcze cieszyć, ale będzie mi miło jeśli będę mogła do Was dołączyć.

Jakie objawy ciąży miałyście w 5 tygodniu? U mnie tylko zawroty głowy stąd nie byłam pewna czy w ogóle mogę myśleć, ze się udało. 4 testy, na każdym druga kreska dość słaba, ale okres od 3 dni się spóźnia i męczą mnie dość silne zawroty głowy.Jutro pędzę na betę :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry