reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie :)
Jestem mamą 4.5 letniego Kacperka i 11 msc Patrysi. Dziś dowiedziałam się o fasolce , jestem przerazona i szczęśliwa. Wg moich wyliczen termin mam na 29.09

Magdzik20 witaj czy jestes z wrzesmiowek 2010? Bo kojarze twoj nick jesli tak to fantastycznie czekalam i szukalam ze moze a noz ktos bedzie z naszego starego forum
 
reklama
Witam, was kochane, napisałam już wcześniej wiadomość ale ją utraciłam :( jestem Patrycja jestem w ciąży w 6 tyg prawdopodobnie to już 6 tydz lekarz tak twierdzi po rozmiarze zarodka :) jest to moja pierwsza ciąża, niby wiek 27 lat to idealny dla ciąży ale ja i tak sie obawiam, walczę z nerwicą, na razie odstawiłam moje leki dla dobra dziecka. Od samego początku ciąży czułam, że chyba okresu to nie dostanę ;p o ciąży dowiedziałam się 15 stycznia, z mężem jesteśmy małżeństwem prawie od 4 lat, na tym etapie ciąży nie mówiliśmy nikomu z rodziny o moim stanie, w kolejny weekend zamierzamy o tym powiedzieć mojej mamie, od samego początku męczy mnie osłabienie, jeszcze byłam przeziębiona i staram się domowymi sposobami do leczyc Czy któraś z was ma stwierdzoną nerwicę? Osttanio w tramwaju oblały mnie takie zimne poty, myślałam że zaraz stracę przytomność:( mąż stwierdził, że momentami jestem strasznie czepliwa i niemiła, na tym etapie ciąży burza hormonów to chyba jeszcze nie występuję. To moja pierwsza ciąża, kochane moje pracujecie zawodowo?? jeżeli z któraś z was urodziła już szkraba, tak to do którego miesiąca najbezpieczniej pracować?? Słabo się czuje a jutro do pracy, jak byłam u lekarza to on powtarzał kilka razy ciąża to nie choroba, należy pracować... co o tym sądzicie??
 
Ja odrazu dostałam zwolnienie ale to w związku z moim zawodem (stresy, duzo ludzi i duzo jazdy samochodem) i chyba wiekiem ;) Leze wiec i staram sie nie nakręcać .... Dobijają mnie te pojawiające sie i znikające plamienia. Jak bedą jutro to jadę na IP
 
Olasec krwiak nie wiem jaki bo nie powiedział, bardzo źle u mnie jest cokolwiek zmierzyć bo wszystko po poprzedniej cc poprzestawiane :-( Nie zalecił też leżenia ani nic, tylko pozytywne myślenie i badania więc chyba nie jest duży.

Ewka84 zazdroszczę śniegu.

Dzięki za kciuki dziewczyny :-)

Engacka podbrzusze na zmianę z jajnikiem mnie boli a bardziej przy jakichś gwałtownych ruchach. Nospę i magnez bierzesz?

Tak jak już kiedyś pisałam do gina chodzę prywatnie( pomagał mi zajść w ciążę i mu ufam ale niestety nie pracuje w żadnym szpitalu) i na nfz( dr prowadziła moją pierwszą ciąże, badania zrobiła,jednak jest bardzo małomówna i mnie wkurza bo o wszystko trzeba się dopytywać i albo odpowie albo nie ale pracuje u nas w szpitalu i mam nadzieję, że się z nią dogadam tym razem i będzie bezproblemowe cc albo dam jej parę groszy i będzie załatwione...)

an-ulka grunt to pozytywne myślenie :-)

pycia współczuję mdłości, mi jest nie dobrze czasami ale bez efektu końcowego, że tak powiem ;-) Jeśli chodzi o pracę to ja zawodowo nie pracuję, mamy gospodarstwo ogrodnicze, maliny i jabłka i powiem Ci, że w pierwszej ciąży do dnia porodu chodziłam rwać maliny;-)tak dobrze się czułam. A teraz zobaczymy jak to będzie :-)
 
Pycia17- witaj wśród nas ;-) jeśli chodzi o pracę, to wszystko zależy od tego jaką pracę się wykonuje. Ja pracowałam w handlu do 6 miesiąca, później to już dla świętego spokoju poszłam na zwolnienie, ale w niektórych przypadkach trzeba iść od razu
 
Dziewczyny witam Was serdecznie:) Ja mam 34 lata i to jest moja pierwsza ciąża (starałam sie prawie 2 lata). Jestem teraz w 8 tygodniu- w czwartek byłam u gina nasz kropek miał 8mmpodobno z każdym dniem jest o 1 mm większy :) jestem już na l4 i powiem Wam że codziennie boli mnie brzuch Nie ważne czy siedzę czy leze. Oszczedzam sie na maksa. Boli mnie już tak od ponad 3 tygodni. Na usg i w badaniu wszystko ok- serduszko wali ok 160.W czwartek dostałam ochrzan że nie łykam nospy- to dzisiaj łyknęłam-podobno można do 6 dziennie ( ja zaczynam od jednej). Chciałabym to ogarnąć jakoś bez tabletek. a i biorę jeszcze od 5tyg 1 duphaston i magneb6. jak ja zazdroszcze dziewczynom co ich nic nie boli.
Ps. Ursa89 jestem z Twoich trochę dalszych rejonów ;)
 
Dziś powiedział, że jeżeli zdecydowałam urodzić, to on to uszanuje...

Ja nie wiem jak to dalej będzie wyglądało... Eh Ani nie mieszkamy razem, ani nic...
 
reklama
Ja mam takie mdłości teraz, że nie wiem jak sobie pomóc... No leżę i jest mi tak niedobrze, że masakra... Płakać mi się chce, jeszcze zgaga tak pali... Ratunku!
 
Do góry