reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej dziewczyny :) ja już po wizycie no i mam chłopaka na 100% :D duży chłop - ponad 16 cm i 300 g wagi :)a ruszał się baaaardzo :) i nawet czułam go jak lekarz przyciskał głowicę USG do brzucha :D
 
reklama
Ja już w domu puścili mnie bo mieli poronienie w 18 tygodniu :( tragedia :( dostałam antybiotyk bo crp podwyższone a wymaz z pochwy bez bakterii. No i powiem Wam nie ma jak w domu w końcu się wyśpię :D
Ja nudności juz nie mam, tylko czasami mi się odbija ale juz znacznie mniej :)
 
Pisałam z telefonu dlatego tak dziko :) a i powiem Wam taką ciekawostkę w poniedziałek na usg wyszło mi 18w5d a dziś czyli po 2 dniach 20tyg. Robił je inny ginekolog ale na tym samym sprzęcie. Nie realne jest chyba żeby w ciagu 2 dni młody miał przyrost jak na 8 dni.
 
Ostatnia edycja:
Kasia super ze cie juz puscili. Ja swoje wizyty na patologii ciązy wspominam kiepsko. Łożko niewygodne, jedzenie takie sobie.. tv platne.. i tylko lez i lez..i lez. A ja nie umiem tylko lezec.

dziś sie nadreptalam. Zamiast jesienią podworko ogarnąc z suchej trawy, krzaków ktore pamietają czasy jak moj dziadek z babcią plodzili dzieci to ja wtedy czasu nie mialam. A teraz sil brakuje. no ale chcialam duze podworko to trzeba jakos o nie zadbac zeby nie straszyło.
pogoda cudna. sloneczko, zero wiatru.. momentami gorąco. czad.
 
Świetna pogoda :-) ja dziś się też nachodziłam i kupiłam w końcu leginsy ciążowe bo nie mogłam znaleźć :-D Czy jest tutaj jakaś mamusia która będzie rodzić w Poznaniu?
 
Hej dziewczyny ;) ze wzgledu na moje samopoczucie nie pisałam. Z resztą tyle na głowie. Zagladałam do was i czytam wasze wpisy ;p
Mysle ze bede tutaj czesciej ;)
Mi zaczol sie 21 tyd. Na ostatniej wizycie dostałam tabletki na niedoczynosc tarczycy i luteine bo szyjka 2.5 cm. Za trzy tyg nastepna wizyta i jak dojdzie do 2 cm to poleże troche w szpitalu. Ale dowiedzielismy sie ze bedzie synuś. Nie wiem czemu ale myślałam o dziewczynce mimi ze mamy prawie 3 letnia ;) .
Dziewczyny co myślicie o krwi pępowinowej? Chce podpisac umowe do 25 tyg ponieważ jest promocja. Troche kosztuje ale poźniej moge pluć sobie w brode!? Pozdrawiam was serdecznie
 
kassiam - błąd pomiaru pewnie, łatwo się pomylić mierząc malucha. Super, że jesteś w domku. Ja z patologii najbardziej pamiętam nie dobre jedzenie blee
Małami - gratuluje synka!!!!! mąż pewnie szczęśliwy?
Ewka - a na co się szczepi w wieku 5 lat? też bym się wkurzyła na twoim miejscu.. zamiast od razu powiedzieć, że nie ma to człowiek czeka jak głupi
Ewka, Kaha - z moim zdrowiem różnie. niestety skurcze nie odpuszczają i większość dnia leże w łożku na lewym boku. Niestety każdy wysiłek kończy się mocnymi skurczami. Wczoraj były już bardzo bolesne dziś jest lepiej ale wczoraj już miałam stresa.
Jutro mam wizytę u dr i zobaczymy jak się ma maluszek
 
Jolka6621 ja przy pierwszym porodzie strasznie wymiotowałam :( a ogólnie mdłości mi przeszły tak koło 5 miesiąca, teraz 5 już w połowie a tu dalej mdłości :(

MałaMi1984 super gratulacje!! :) u nas też syn będzie

kasiaam to normalne moim zdaniem :) te sprzęty nie są dokładne a i różnie pomierzyć można jeden bardziej dokładny inny byle szybko :) długo byłaś w szpitalu?

minutaciszy a co to za promocja? ja uważam, że warto sami też się chcemy zdecydować tylko puki co nawet nie oreintowałam się co i ile kosztuje...
 
reklama
Też chetnie bym się dowiedziała co to za promocja, bo rownież rozważamy kwestie pobrania krwi pępowinowej, wlasnie żeby pózniej nie żałować
 
Do góry