reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie. A ja również mam łożysko na przedniej ścianie i też lekarz mówił że ruchy mogę słabiej odczuwać i rzeczywiście leniwe dziecko. z córką pamiętam co ona tam wyrabiala a pod końcówkę to masakra wszędzie się wypychala. Chociaż wczoraj mąż wieczorem po kąpieli przyłożył rękę i dostał koksanca a naprawdę rzadko czuje małego brzdaca. Ja na polowkowe jade 11 mają i mam nadzieję że dowiem się kto w środku zamieszkuje M1:)
 
reklama
Kaha- ja mam 173 cm. Ogólnie to nie wiadomo jak gruba to nie jestem bo niby wagi po mnie widac aż tak.

klaudixon- ja tez miałam robione u rozmus prenatalne. A teraz czekam na polowkowe i tak jak pisałam mam w 22 tc. Na stronie kliniki pisze ze można robic do 24 tc wiec byś sie wyrobila:)



milusia- kurcze podziwiam 7 km spacer. Wooww nieźle. Ja ledwie 2 km zrobię i wracam to musze potem prostować plecy.
to nieźle ze tak ciągle w ciąży. Ja tez bym chciala cudu naturalsik . U nas jak wiecie wchodzi in vitro...
 
Pospinałam się z tym moim terminem bo gin sugerowała 2-3 tygodnie od mojej wizyty a pierwsze badanie prenatalne był omega ważne aby wstrzelić się w termin. Więc stąd u mnie taka panika:p

Myślę, że przesunę o tydzień wizytę u mojej gin tak żebym miała wyniki prenatalne już na wizytę u niej i w sumie tyle z zamieszania.
 
kurczę jestem w szoku, właśnie siedzę sobie i odpoczywam po krzątaninie w domu i mały tak kopie, że normalnie widać gołym okiem po brzuchu! to dopiero 21 więc jestem w mega szoku... W poprzedniej ciąży też mi tak brzuch latał ale dopiero koło 35 tygodnia.... rany jakieś silne dziecko mi się chyba urodzi..
 
Tren zazdroszczę trochę podejścia do wagi :-) Ja od jakiegoś czasu mam nadwage i strasznie sę źle z tym czuję i boję dużo przytyć :-(

Brzuch ma ciut chłodniejszy niż reszta ciała.

AAli na razie nc z sutków się nie 0pojawiło, ale pamiętam jak w pierwszej ciąży obudziłam się z mokrą koszulką na wysokości sutków i w szoku byłam:szok: Ale lekarz powiedział, że czasami tak bywa...

Ruchy czuję sporadycznie, przeważnie jak siąde albo wieczorem się położe ale to takie delikatne smyranie.

A ja nadal zasmarkana:-( Reszta przeszła. Ale kręgosłup to mi strasznie dokucza :-( Ja już ne wiem jak sobie dawać z tym radę przy moim starszym urwisie....
 
A ja się tak nieśmiało zapytam czy Wam też się tak cholernie nic nie chce? Matko jedyna nie byłam takim leniem od nie wiem kiedy, nie chce mi się kompletnie nic. Do tego die spać o 1;00 wstaje o 12;00, ide spać o 12;00 wstaje o 11;00 a i tak o 18-19;00 mam ochotę na dżemkę.

Niby II trymestr ma się mieć więcej energii ale ja jej jakoś nie czuje, serio więcej energii miałam w pierwszych 3 miesiącach niż teraz. Żelazo mam okey, odżywiam się bardzo zdrowo więc po prostu ten mały "alien" tak na mnie wpływa;)

A u was jak z poziomem energii i chęci?
 
reklama
Kaha- no nadwaga to nie jest a niestety otylosc;-) bo 173 cm a teraz aktualnie 96kg... co do badan to tak do rozmus znow ide. Ide jako pierwsza na8:10 tego 23.05

Klaudixon no ja tez mam lenia niemozliwego. Do tego jestem u mamy a ze to ciaza upragniona po 5 latach staran to kazdy dodatkowo mnie tu nianczy, gdzie bym po cos poszla to kazdy mnie wyrecza, az ich musze uspokajac,
Ja t3z tak chodze spac kolo 1 a wstaje kolo 9 a potem kolo 14-15 drzemka...
Jedynie na spacery chodze bo siostra ma labradora.
 
Do góry