reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Przemywaniem samym octaniseptem nic nie dawało - nawet zaczął lekko krwawić a jak zaczismy przemywać 2-3 razy dziennie dorobionym 70%spirytusem ( 2 miarki spirytusu 1 miarka wody przegotowanej ) to super ładnie zaczoł sie goić i po 4 dniach odpadł. Wiec polecam moczyć patyczek do uszu i przemywać wewnątrz uważając aby nie moczyć na zewnątrz zgrubienia pępka. Tak mi powiedziała położna.
 
reklama
A moze wiecie od kiedy można smarować czymś ranę po cc aby była mniej widoczna . Chodzi mi o maści np. Wybielające z cebula lub jakieś inne specyfiki.
 
Katka, gratulacje :)

Ulcia, ja nie po cc, ale kiedys na blizny stosowalam cepan. Ladnie wybielil, tylko mi ten cebulowy smrodek przeszkadzal. Swietny jest tez noscar, jest na bazie masy perlowej. Jak na moje swietny. Tylko ceny nie znam.... No i ja na przyklad smarowalam nim sobie popekane usta i tez dawal rade :)
 
Tulka śliczny synuś
Nam się pepuszek tez długo mazał ale w końcu już jest ok, odpadł po tygodniu, potem półtora krew sie pokazywała, teraz juz sucho jest
 
helloł.
Najpierw gratuluje wszystkim rozpakowanym.Co do pepuszka. Ja przemywalam spirytusem salicylowym. Pani w aptece mi doradzila ze jakby za dlugo sie utrzymywal to najlepiej go zwyklym spirytusem potraktowac lub chociazby wodką. Najlepiej oszusza nas odpadł w 10 dobie. Przerazalo mnie pielegnowanie tego bo mialam wrazenie ze Panienke to strasznie boli ;)

co do blizn
 
Ewka co u ciebie?

Koltunek jak sie macie??


U nnie walka z malym zeby zaczal jesc z piersi. Przystawiam go,mlekk samo leci z cycow a tenplacze,polozna nam pomagala ostatnio ale to nic nie dalo :-(
odciagam mu pokatm i daje z butli reszte dokarmiam mm..
chodzimy na spacerki:-) w czwartek jedziemy do tesciowej bo sie za wnukiem stesknila:-)
 
A u nas mamy skok rozwojowy. Maly marudny myslalam xe sie ode mnie zarazil angina, ale wczoraj pdwiedzila nas pediatra i gardelko ma zdrowe :) A dzisiaj moj synus pierwszy raz sie na moj widok usmiechnal i nawet cicho zagugal i znowu sie usmiechnal :) Jaki on cudny, kocham go nad zycie. Teraz spi mi na brzuszku i co go pdkladam zaraz sie budzi .
 
reklama
Hej,u nas pieknie. Kai przybiera na wadze 60-80g dziennie, pieknie zjada z piersi con mnie strasznie cieszy, bo bałam sie ze po cesarce będzie problem, uwielbia kapiele normalnie jakby plywal
 
Do góry