reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ulcia1982 u nas w szkole rodzenia mowilli zzeby przewijac przed karmmieniem, bo wiekszosc dzieci ulewa jakk sie przewijaa po karmieniu. U mojego Krzysia tez sie zdarza ulewanie w czasie przewijania ale bardzo rzzadko.
 
reklama
Pauluss00 ja tez przewijam przed karmieniem ale mój mały często robi kupę podczas jedzenia i tu pojawia sie problem przewijać i ulewa czy trzymać z kupa
 
Ulcia powiem Ci szczerze ze ja prrzewijam po jedzeniu bo moj okropnie wiszczy jak jest głodny . I w tym wypadku zdarza sie ze uleje raz na tydzien. Ale z tego co mi koleezanki mowiily o swoicch dzieciach ktore ulewaly to prrzewijaly przed karmieniem aa pozniej z kupa lezalo dziecko z godZinę. Az pokarm sie ulozy
 
Cześć Dziewczyny.
Moja Basia ulewa bardzo rzadko wiec Wam za bardzo nie pomogę. Ulica może spróbuj odczekać 15-30 minut po jedzeniu.
Maggie pytałaś o wiązanie. Mi udaje sie wiązać kieszonkę. Nauczyłam sie na YouTube. Dzis miałam iść na szkolenie z wiązania ale mój M. pojechał pływać na kite i nie mam z kim dostawić starszaka. Ehh
Miłego dnia. Trzymajcie za mnie kciuki bo idziemy na kontrole bioderek.
 
Czy wasze dzieciaczki tez ulewaja ? bo mój pomimo ze mu sie odbije 2 razy to ulewa pózniej. Najgorzej jest jak go nakarmię a on zrobi kupę i trzeba przewinąć to zaraz mu sie ulewa bardzo.

Mój mały tez bardzo ulewal, teraz juz trochę mniej, podobno to normalne bo jakaś zastawka się nie domyka jeszcze i jak mały leży to mleczko się cofa. Ja po odbiciu przytrzymuje jeszcze kilka minut w pionie i dopiero odkładam to teraz mniej ulewa. A jak zrobi kupę to cóż, trzeba przewijać, no i ulewa wtedy często... ale w kupie leżał nie będzie

Ivon kciuki za bioderka &&&&


Mój synek dziś tak ładnie spał ze pierwszy raz jestem wyspana. Karmilismy się o 21, 3 i 7 a pomiędzy grzecznie spał...jak nigdy zwykle wstajemy co 3 godziny. Za to od rana mamy szał, płacz, marudzenie... a pogoda ****owa nie ma nawet jak na spacer wyjść :-/
 
u nas był też duży problem z ulewaniem ale już ustąpiło i rzadko ulewa to już częściej mała dostaje czkawkę jak jej się odbije.
 
Hej moj Synek tez ulewa duzo,ale tez duzo je,mamy taki schemat piers,pielucha druga piers,przewijanie przed nie wchodzi w gre bo moze byc nerwowo. Corka ulewala tak do ok.6mies. Trzeba po prostu przeczekac,jesli dziecko przy tym nie placze to nic sie nie dzieje i samo przejdzie-trzeba miec tylko dobra pralke hihih..

Ja dzisiaj mialam wizyte i niby wszystko super moge juz wszystko,tyle ze wciaz jeszcze krwawie,ale babka mowila ze przy karmieniu piersia i po cesarce mozna krwawic dluzej. No i zmeczona jestem caly czas;/
 
reklama
Pycia czkawka to tez nasza zmora... ile razy już małego wybudziła w nocy ze snu...

Doris ja też zmęczona jestem ciągle myślałam że może mam anemię ale zrobiłam badania i wszystko ok. To chyba z niewyspania u mnie. Zrób sobie morfologie bo po cc i z dlugim krwawieniem możesz mieć niskie żelazo i dlatego być zmęczona...
 
Do góry