reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej Wszystkim :) czy można jeszcze dołączyć do wrześniowych mamusiek? Jestem w pierwszej ciąży- 9 tc 4d. Na początku nie chciałam zapeszać i nie „mówiłam” głośno o ciąży.. poszłam wcześnie do ginekolog (5 tc) i mnie nastraszyla mocno, zebym nie nastawiała sie, ze bedzie dobrze, ponieważ nie widziała zarodka. Powiedziela, ze na 90% nie skończy sie tak jakbym chciała.. splakalam sie.. ale nie panikowałam, ponieważ wiedziałam ze jest wcześnie i może zarodka jeszcze nie byc widać.. ale jednak stres był „a moze jednak ma rację”. W 7 tc juz wszystko było w porządku - bobo z serduszkiem :) pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy :)
Serdecznie pozdrawiam.. I oto przykład, że nie zawsze wolno ślepo ufać lekarzom.. Dziewczyna najadła się niepotrzebnie stresu a wszystko potem się wyjaśniło. Oczywiście nie piszę żeby ciążę sobie "prowadzić" na własną rękę ale zawsze powinno się zachować choć trochę rozsądku i ciut ufać swojej intuicji..
 
reklama
Ja dziś 11+1, byłam dziś na pobraniu krwi do prenatalnych, które będą 03.03. Teraz w czwartek mam wizytę jeszcze, już się nie mogę doczekać 😁
 
@Elodia ja mam teraz wizytę 3 marca, a prenatalne 18 marca. Już nie mogę się doczekać :) dziękuję bardzo za wskazówki! Już napisalam do Pauliny. To forum jest świetne!

@Pani Kocica87 zgadzam się z Tobą całkowicie. Plus zawsze warto jeszcze potwierdzić z innym lekarzem. Ja juz do tej na pewno nie pójdę.. pozdrawiam :)
 
Hej Wszystkim :) czy można jeszcze dołączyć do wrześniowych mamusiek? Jestem w pierwszej ciąży- 9 tc 4d. Na początku nie chciałam zapeszać i nie „mówiłam” głośno o ciąży.. poszłam wcześnie do ginekolog (5 tc) i mnie nastraszyla mocno, zebym nie nastawiała sie, ze bedzie dobrze, ponieważ nie widziała zarodka. Powiedziela, ze na 90% nie skończy sie tak jakbym chciała.. splakalam sie.. ale nie panikowałam, ponieważ wiedziałam ze jest wcześnie i może zarodka jeszcze nie byc widać.. ale jednak stres był „a moze jednak ma rację”. W 7 tc juz wszystko było w porządku - bobo z serduszkiem :) pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy :)

Boszku, co za baba.
Ja poprzednią ciążę poroniłam w 5tc i teraz jak tego samego dnia miałam lekkie plamienie to pobiegłam od razu do mojej gin. Ale moja to wspaniała kobieta. Weszłam spanikowana, a ona mówi że to się często zdarza na początku ciąży, sprawdziła że jest pęcherzyk, czyli na ten tydzień prawidłowo i założyła mi kartę ciąży 😅 za 2 tygodnie było serduszko i wszystko jest w porządku 😉
Witamy i zapraszamy na wątek prywatny
 
Hej, przychodzę ze smutnym updatem z 2 badania prenatalnego 🥺
Niestety u maluszka stwierdzony pęcherz moczowy olbrzymi, przezierność karkowa również poza normą, lekarka nie mogła dzisiaj znaleźć kości nosowej.
Jestem przerażona 😭
Skierowanie na amniopunkcję i konsultacje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka 😒
 
Hej, przychodzę ze smutnym updatem z 2 badania prenatalnego 🥺
Niestety u maluszka stwierdzony pęcherz moczowy olbrzymi, przezierność karkowa również poza normą, lekarka nie mogła dzisiaj znaleźć kości nosowej.
Jestem przerażona 😭
Skierowanie na amniopunkcję i konsultacje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka 😒
Jeju bardzo mi przykro.. Ale nie trać nadziei, jest wiele przypadków, że badanie wyszło zle a po amniopunkcji okazuje się, że dziecko zdrowe 😉 a lekarz mowila co może oznaczać za duży pęcherz moczowy?
 
Hej, przychodzę ze smutnym updatem z 2 badania prenatalnego 🥺
Niestety u maluszka stwierdzony pęcherz moczowy olbrzymi, przezierność karkowa również poza normą, lekarka nie mogła dzisiaj znaleźć kości nosowej.
Jestem przerażona 😭
Skierowanie na amniopunkcję i konsultacje w Centrum Zdrowia Matki i Dziecka 😒
ojej bardzo mi przykro słyszeć takie wieści :( trzymajcie się dzielnie! Może amniopunkcja wyjdzie dobrze i wszystko okaże się po prostu zwykłą pomyłką.
 
reklama
Do góry