reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Której z Was grozi cesarka ? Albo juz na pewno będzie mieć cesarkę? Mój mlody dalej nieobrocony a poród na 23go września ( według miesiączki) a według ostatnich dwóch usg termin na 13go.
 
reklama
Ja mam ze względów zdrowotnych dostać mam skierowanie na cc. W poniedziałek ide na ostatnią wizyte i wtedy mam dostać. O ile mloda wczesniej nie bedzie chciala wyjsc 😂. Termin na 17.09 chyba ze na ostatnim USG cos się zmieni :)
 
Której z Was grozi cesarka ? Albo juz na pewno będzie mieć cesarkę? Mój mlody dalej nieobrocony a poród na 23go września ( według miesiączki) a według ostatnich dwóch usg termin na 13go.
Robisz jakieś ćwiczenia, żeby zachęcić go do obrotu? Czytalam o tym ostatnio, ale nie wiem na ile działa.
 
Ja dziś jestem po ktg.... Termin mam na 9 września ale nie mam żadnych skurczów, synio przez pół godziny poruszył się aż 72 razy... nie zanosi się chyba na poród w następnych dniach... Następne ktg w terminie... I zobaczymy...
 
Ja ide na cc w poniedzialek. Pierwszy porod mialam naturalny ale byl powiklany, skonczyl sie kleszczowo i teraz mam zaplanowane ciecie. Juz zaczynam lapac stresik 😳
 
Ja ide na cc w poniedzialek. Pierwszy porod mialam naturalny ale byl powiklany, skonczyl sie kleszczowo i teraz mam zaplanowane ciecie. Juz zaczynam lapac stresik 😳
Ooo wierzę, że masz stresik. ALE musisz myśleć że idziesz na spotkanie ze swoim największym skarbem 🥰 ja strasznie się boje porodu naturalnego. Chyba będę musiała zgłosić się do psychiatry i chciałabym mieć CC... Wiem że to nie ejst tak o zachciało mi się i na życzenie mi zrobia. Tylko dziecwyzby ją się naprawdę boję tego ogromnego bólu 😌
 
reklama
Do góry