reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

reklama
Macie jakieś polecajki firm wózków doświadczone mamuski ? Robiłam sobie research i mam jeszcze większy mętlik w głowie 🫣😅 to chyba nie taka prosta sprawa...
Zaczęłyście już kompletować wyprawkę?
Ja póki co tylko robię rozeznanie w temacie :)
 
Macie jakieś polecajki firm wózków doświadczone mamuski ? Robiłam sobie research i mam jeszcze większy mętlik w głowie 🫣😅 to chyba nie taka prosta sprawa...
Zaczęłyście już kompletować wyprawkę?
Ja póki co tylko robię rozeznanie w temacie :)
Ja z pierwszym dzieckiem miałam X-lander X-pulse i byłam zadowolona. Teraz stawiam na Roan Bloom, to dosyć wózek czołg. Generalnie zależy trochę jakie masz wymagania i sytuację, czy to wózek do miasta czy na wieś, czy będziesz musiała go dźwigać do mieszkania w bloku bez windy, często przewozić samochodem, czy mieszkasz w domu i waga wózka nie będzie miała znaczenia.
Ja polecam zwrócić uwagę zwłaszcza na wielkość gondoli. Wiele dziewczyn później narzeka, że dziecko ma mało miejsca, bo gondola mała. A tym bardziej, że nasze dzieci będą jeździć w niej w okresie jesienno- zimowym, więc dojdą do tego kombinezony, śpiworki, itp. Spacerówka z zestawu na początek się sprawdza, ale zazwyczaj większość osób i tak kupuje później inną, lżejszą, która łatwiej się składa, jest większa i starczy na dłużej niż ta z zestawu. Generalnie zestawy 2w1 są spoko, fotelik do samochodu kup sobie osobno, dobierając do auta i koniecznie nowy.
Ja w obu przypadkach stawiałam na używany wózek 2w1, dużo osób poleca takie rozwiązanie, a później zakup nowej fajnej spacerówki. W gondoli dziecko jeździ 6-8 miesięcy, u nas przez porę roku tych spacerów będzie pewnie trochę mniej/ krótsze. Że już nie wspomnę o tym, że niektóre dzieci nie bardzo tolerują wózki i w rezultacie wózek jest mało używany.
Polecam też grupę na fb "wózkowe porady- gdy nie wiesz jaki wózek wybrać".

Co do wyprawki to nie kupuję na razie nic, mam w domu 2-letniego syna, więc większość rzeczy mam. Tym razem będzie inna płeć, więc coś tam dokupię na pewno, żeby zaakcentować, że to dziewczynka 😅 Jedynie upolowałam ostatnio wózek na vinted.
 
Wracam na chwilę na forum po dłuższej przerwie. Niestety moja ciąża zakończyła się tydzień temu. Byłam już w 18 tygodniu. Dziecko jednak odeszło około 14 tygodnia. Miesiąc nie wiedziałam że noszę martwą ciążę. Miałam wywoływane pironienie i zabieg łyżeczkowania. Za 3 miesiące zielone swiatło na kolejne starania.Życzę wam wszystkim dużo zdrowia.
 
Wracam na chwilę na forum po dłuższej przerwie. Niestety moja ciąża zakończyła się tydzień temu. Byłam już w 18 tygodniu. Dziecko jednak odeszło około 14 tygodnia. Miesiąc nie wiedziałam że noszę martwą ciążę. Miałam wywoływane pironienie i zabieg łyżeczkowania. Za 3 miesiące zielone swiatło na kolejne starania.Życzę wam wszystkim dużo zdrowia.


Strasznie mi przykro z powodu Twojej straty 🫂 Trzymaj się jakoś i wracaj na mamusie jak już będziesz gotowa 🥺
 
Wracam na chwilę na forum po dłuższej przerwie. Niestety moja ciąża zakończyła się tydzień temu. Byłam już w 18 tygodniu. Dziecko jednak odeszło około 14 tygodnia. Miesiąc nie wiedziałam że noszę martwą ciążę. Miałam wywoływane pironienie i zabieg łyżeczkowania. Za 3 miesiące zielone swiatło na kolejne starania.Życzę wam wszystkim dużo zdrowia.
Cześć, nawet nie wiesz jak bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Trzymaj się ciepło, w ogóle jakoś się trzymaj. Jestem w podobnej sytuacji z tym, że my od miesiąca mamy wyrok i jeszcze czekamy. Gdybyś chciała pogadać to śmiało pisz na priv.
 
reklama
Do góry