reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

A i zapomniałam dodać, że mnie głowa boli od popołudnia.
Teraz byłam się już ogarnąć do spania i z większą ilością śluzu pojawiło się brązowe zabarwienie. Staram się nie denerwować i mam nadzieję, że to po wczorajszym badaniu pękło jakieś naczynko. Dość długo mnie oglądała więc… 🤞🙏

Myślę że to jest możliwe, Owca też miała kilka dni takiego plamienia po badaniu. Spokojnie, trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze ❤️✊🏻
 
reklama
A i zapomniałam dodać, że mnie głowa boli od popołudnia.
Teraz byłam się już ogarnąć do spania i z większą ilością śluzu pojawiło się brązowe zabarwienie. Staram się nie denerwować i mam nadzieję, że to po wczorajszym badaniu pękło jakieś naczynko. Dość długo mnie oglądała więc… 🤞🙏
To na pewno po badaniu a jeśli chodzi o samopoczucie... Noc cóż, pierwsze tygodnie są najgorsze niestety 🤷 odpoczywaj ile się da ❤️
 
Dziewczyny, a wy w ogóle robilyscie USG piersi przed ciążą lub w trakcie? Czy to tylko ja tak panikuje i się zamartwiam...
Ja robiłam tuż przed ciążą, bo lekarz mi kazał. Mam ogromne opory przed tym badaniem. Zawsze wszystko było OK, ale no jakoś przed grudniowym badaniem wyszło , że nie byłam 2,5 roku🙈
 
A i zapomniałam dodać, że mnie głowa boli od popołudnia.
Teraz byłam się już ogarnąć do spania i z większą ilością śluzu pojawiło się brązowe zabarwienie. Staram się nie denerwować i mam nadzieję, że to po wczorajszym badaniu pękło jakieś naczynko. Dość długo mnie oglądała więc… 🤞🙏


Ja po dzisiejszym badaniu też już brązowe w śluzie widzę 🙄 Także u mnie już drugi raz po badaniu
 
W ogóle w ciąży 4 lata temu na badaniu poziomu cukru miałam rozrobiona już glukoze w butelce pomarańczowa. I kurde szukalam jej w tym roku i nie ma nigdzie, wycofana chociaż nie ma informacji czemu... A to było wybawienie na tym badaniu bo nie dość że smaczna to jeszcze nie miała nierozrobionego gluta na końcu 😂
 
reklama
Napisałam wczoraj, ze mam mnóstwo torbieli, poszerzone przewody mlekowe, węzły chłonne odczynowe, mikrozwapnienia, ale najgorzej że lekarz znalazł jedna zmiana która jest unaczyniona i jego zdaniem do biopsji. Ostatnio robiłam USG pod koniec 2022 i wtedy też wyszły różne zmiany, więc wykonałam mammografię, która nie wykazała złośliwych zmian i tyle. A teraz powtórzyłam USG i jest gorzej. A mammografii w ciąży nie można zrobić. Jutro idę do kolejnego lekarza na USG po druga opinie.
Kurczę, jeżeli trzeba, to musisz to zbadać. Rozumiem, że biopsję można w ciąży robić? Trzymam kciuki, żeby zmiana była łagodna i bezproblemowa❤️❤️❤️
 
Do góry