reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

reklama
Hej dziewczynki!
Co do znieczulenia ZZO i rodzenia w wodzie- jedno nie wyklucza drugiego!
Ja osobiscie chcialabym w wodzie, ze znieczuleniem najlepiej, ale zobaczymy w trakcie jak to znosze.
Mam pytanie. Poniewaz nie dostałam zadnej listy co powinnam wziac do szpitala akurat mojego to chcialam Was zapytac- co z koszulami?? daja tam jakies?? bo nie moglam znalezc takich zwykłych, przeciez nie polece na porod w koszuli z krówka:dry: poza tym mozna zgapic z polskiej listy i chociaz w ksiazce"pregnancy book" ktora otrzymała kazda z nas jest napisane co wziac to jakos nie moge sie cholera spakowac:crazy::baffled: no, juz dni, nie tygodnie....pozdrawiam
 
Olisska w moim szpitalu daja koszule - ja biore tylko jedna dla siebie. Znalazlam taka zapinana na guziczki. Korzystam z doswiadczenia siostry i kolezanki - mimo totalnej ochrony musialy pare razy zmieniac koszule - zabrudzily ja krwia juz po porodzie :-( Ale nie bylo z tym problemu - od razu dostaly nowe od poloznych:tak:
Myslalam, ze porod w basenie wyklucza ZZO :sorry2: Fajnie,ze jednak nie :tak:

Milego dnia:-)
 
Hej!
Z mojego szpitala dostalam ksiazke z wszelkimi przepisami zaleceniami i wogole pelno informacji , ktore bardzo mi sie przydaly. mam tam liste co trzeba wziac ale wiem, ze w innych szpitalach listy sa zupelnie inne. ja biore wszystko :) Mysle, ze nie ma to jak swoje, wyprane, pachnace :) chociaz wydaje mi sie, ze kazdy szpital jest zaopatrzony w potrzebne rzeczy wiec jesli czegos zabraknie albo sie zuzyje- bedzie mozliwosc "porzyczenia" :) Do porodu mam wziac jakas stara koszule i dwie na sale.

pozdrawiam
 
Hej Dziewczyny :-)
Jak samopoczucie? Wielki dzien sie zbliza :tak::tak::tak::tak: Jejku, az nie moge uwierzyc ;-) I nie moge sie doczekac :-D
Dzieki mezowi nawiazalam kontakt z mama 2-letniego chlopczyka, ktora rodzila w Anglii, w wodzie ;-) Umowilysmy sie na srode na pogaduchy - mam nadzieje, ze uslysze wiele cennych informacji no i poznam fajna przyszla kolezanke :-p

Do uslyszenia!
 
Nooo juz bardzo blisko!
Fiolet26 bardzo cenne sa takie rady! Warto pogadac, ale pamietaj, ze kazda z nas jest inna. Ja słyszalam, ze w wodzie jest szybszy porod, moja kolezanka nie zdązyla wziac ZZO, bo juz malenstwo wychodzilo:happy: Dzisiaj u lekarza zaczepila mnie pewna angielka, starsza babka a sama miała kupe lat temu ZZO, u nich to bardzo popularne. Wiec pewnie i ja sie na to zdecyduje. Pozdrawiam
 
Ja tez raczej mysle o znieczuleniu - czemu nie skorzystac z tego co dostepne :-p Poza tym moja siostra nie wziela i bardzoooo zalowala :-(
Ale jak napisalas - kazda z nas jest inna i kazdy porod jest inny :tak: Mam nadzieje, ze moj bede wspominac raczej dobrzec:sorry2:
 
DZIEWCZYNY!
Juz tylko dni dziela nas od rozpoczecia zupelnie nowego rozdzialu w naszych zyciach! szok! te dziewiec miesiecy minely jak mgnienie oka...Nie wiem jak u was ale ja nie moge juz chodzic. odjelo mi prawa noge, kluje mnie w krzyzu i biodrach i mam zakwasy na lydkach- czyli chyba zbliza sie ta chwila :) a brzuch juz taki ciezki...:) ok tyg temu mialam pierwsze skurcze co pol godziny, w czwartek w nocy skurcze co 20 min :)

pozdrawiam
 
Witam:-)
Maadgaa ja tez juz zapomnialam co to znaczy poruszac sie normalnie :zawstydzona/y: "Smigam" po gomu jak zgrzybiala staruszka, zgieta w pol :dry: A nocki.... Koszmar :baffled: Ale to juz tylko dni... Boshe....
Wczoraj dostalam skurczy - juz drugi raz tak silnych - i mielismy fajne minki z mezem :rofl2::szok: Ale potem ucichlo... Znowu :dry: Pocieszam sie, ze cos przynajmniej sie dzieje :sorry2: Mam nadzieje, ze juz niedlugo :tak:

Milego dnia!
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Mam pytanko, czy któraś z Was rodziła może w Royal Free Hospital (Londyn, Hampstead). Interesuje mnie jak się Wami zajeli, czy byłyście zadowolone z opieki, czy wręcz przeciwnie:szok:Z góry dziękuje:-)
P.S. Może macie ewentualnie jakieś podpowiedzi.:-)
 
Do góry