reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

Angela witaj :-)
Niestety, ale nie mieszkam w Londynie :sorry2: Ale mam nadzieje, ze szpitale angielskie nie roznia sie mocno pod wzgledem opieki nad rodzaca :tak: Sprobuj sie umowic na wizyte - zobaczysz wtedy porodowke i oddzial polozniczy, no i pogadasz sobie z midwiefes :tak:
Powodzenia!
 
reklama
Witaj bbezimienna:-)
Oj czekamy :-p Ja mam dzisiaj termin, ale synkowi sie nie spieszy :sorry2: Mam nadzieje, ze sie zdecyduje w ciagu najblizszych dni :happy::rofl2:
 
Maadgaa czyli u ciebie tez maly leniuszek w brzuszku ? :-p Jeszcze sie nie urodzily a juz nami rzadza! :-D
Wiesz, staram sie myslec, ze juz blizej niz dalej i dopiero dzisiaj termin, ale ja juz czekam 9 miesiecy :laugh2: to mi sie teraz kazdy dzien dluuuuuuzy :sorry2:
Ja tez trzymam kciuki za ciebie! Oby ten dzien nadszedl juz niedlugo! :rofl2:

Milego wieczoru ;-)
 
Witajcie, oj wyobrazam sobie jak sie niecierpliwicie.A macie wogole jakies skurcze, cokolwiek, czy zupelna cisza...
Ja od wczoraj zaczelam kuracje i pije herbate z lisci malin.Mam nadzieje ze mi pomoze:-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki
 
Agniesia25 mam skurcze, ale tylko lekkie, co jakisz czas - to na pewno nie to :no: Zwlaszcza ostatnie pare dni bylo spokojnie :dry: No coz, w koncu kiedys urodze, nie? :sorry2:
A jak u ciebie? Jeszcze masz troche czasu do terminu - moze nie bedziesz musiala dluzej czekac :tak: Trzymam kciuki ;-)
 
Mam nadzieje, ze sie zdecyduje w ciagu najblizszych dni :happy::rofl2:

hihihi :-) no w ciągu kilku następnych dni napewno :-) nie ma innego wyjścia :tak:
a jak bedzie bardzo leniwy to już go lekarze sami wygonią ;-)

ja mam jeszcze steeeerte ciuszków do prasowania... i zero weny żeby się za to wziąć :zawstydzona/y: ale w końcu teoretycznie mam na to jesze okolo 10 dni :-D może w końcu przyjda krasnoludki i mi ciut pomogą :-p
 
reklama
Do góry