reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy w UK

No ja ciuszki juz chyba ze cztery razy prasowalam!!!!! ;-):rofl2:posciel tez przebierana tez pare razy...:laugh2: i tylko z niecierpliwosci przestawiam wszystko w pokoiku:baffled:...
Oj skad ja to znam? :zawstydzona/y::-D Nawet juz wozkiem jezdze po domu - sprawdzam jak sie prowadzi :-p Wszystko gotowe w pokoiku - tylko lokatora brak :sorry2:

bbezimienna jak bym miala blizej to bym wpadla do ciebie bo lubie prasowac :-p :-pA jeszcze te malenkie ciuszki... male cudenka :rofl2:

Milego dzionka - u was tez tak pada??? :dry:
 
reklama
Dziewczyny, to chyba juz z tych nudow...:dry: pierwszy termin minal...na 9 wrzesnia mamy drugi :rofl2:

U nas pada i pada... Juz troche ta pogoda przesadza!!!! No ale w koncu wrzesien...jesien idzie... Bylismy ostatnio na zakupach...i znowu wyszlam z pelna torba ciuszkow...:laugh2: i buciki sliczne kupilam :-p Jejku... kiedy przyjdzie ta chwila... Pozdrawiam Was i zycze cierpliwosci w oczekiwaniu!!!
 
u mnie tez leje i wieje :dry:

kurcze :-) to ja widze ze wy już zwarte i gotowe :-)
no to żeście mnie zmotywowały! ide rozkładać deche i prasować :-).
bo później jak na złość nie zdążę :-pa mój połówek raczej sie za to nie weźmie gdy ja bede w szpitalu :-p:-D
 
nasz aniolek juz z nami jest!!! Juleczka urodzila sie 8 wrzesnia o 11.31, waga 3820 , dl. 56 cm.
 

Załączniki

  • Julia 8.09.2008 031.jpg
    Julia 8.09.2008 031.jpg
    86,8 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Masz racje juz chce zobaczyć szkraba, ale i jednocześnie bardzo chce dotrwać do terminu, ponieważ w ten dzień mój mąż ma urodzinki, także miły prezencik by miał.
Jak będzie - to chyba wie tylko lokator w brzuszku.
Również pozdrawiam :-)
 
Do góry