reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

A ja grzecznie byłam po 6 tygodniach u mojego słodkiego ginka... Wszystko ok... Macica dochodzi do siebie bo przy okazji CC miałam usuwanego mięśniaka... Dostałam Cerazette ale jakoś nie piszę się na nie... Moje zbliżenia z małżowinkiem są teraz tak rzadkie, że stwierdziłam iż polecimy na gumkach...
Hemoroidy mnie męczyły przed ciążą i o dziwo podczas się nie ujawniły.
Bebzonik ma rację - na pewno Madzieńko byś się zorientowała, że masz w/w nieproszone guzki ;P ;) Mało przyjemna sprawa... A ja tak do tego lubię zabawy analne ;P ;) hehe ;P:-D
 
reklama
Ja dzis po pierwszej wizycie po porodzie. Ginka zbadała piersi, zrobiła usg dopochwowe, i przebadała na fotelu. Wszystko pięknie się zagoiło, i stwierdziła że kochac możemy się do oporu:-D

Dała mi jeszcze zestaw ćwiczeń, żeby jak to swierdziła "świczyć cipkę" żeby na starość nie było problemu z nietrzymaniem moczu, bo powiedziała że po porodzie może się tak robić. Wam też gin coś takiego mówił???
 
Bafinka wyproboj posterisan bo sama maśc napewno na tym etapie juz nie wystarczy a moze jedynie wspomóc leczenie.
Mambusia ja tez lubię rożne zabawy;-) dlatego gumka nie wchodzi w grę. Nie lubię i do tego infekcje potem przeważnie mam. Wzielam dzis pierwsza tabletkę choć tez nie jestem przekonana...
Jak zle bede reagować to wyląduja w koszu i będziemy myśleć co dalej:-D
Madzik chodzi pewnie o mięśnie kegla, zeby zapobiec wysilkowemu nietrzymaniu moczu który bywa niefajnym gratisem po porodzie;-)
 
Tak te ćwiczenia to na mięsnie kegla.Tzreba jakby ściskać mięśnie tak jakby podczas oddawania moczu powstrzymac siusianie. na tym polegaja te ćwiczenia.Ja miłam po drugim porodzie troche probemów z nietrzymaniem moczu ale teraz jak narazie nie widze bym znów miała ten problem
 
misiako a czemu tak długo? mój powiedział, ze już możemy zakładać spiralkę...tylko ja się ciągle zastanawiam czy mirenę czy zwykłą???
 
A ja słyszałam od znajomej że jak chce się założyć spiralkę to nie można mieć zadnej infekcji i nadżerki i że jesli kobieta ma tendencję do zapaleń i infekcji dróg rodnych to spiralka jest nie wskazana
 
Ania chodzi chyba o to zeby w środku wszystko było ok i by zapobiec ewentualnej infekcji. Poprzednio gin założył mi spiralke w listopadzie 7 tygodni po porodzie i miałam ja (mirene) 5 lat. Moze to zależy od gina, ja jeszcze miesiąc poczekam i zdecyduje co dalej, choć ona mówiła ze nawet pol roku byłoby dobrze odczekać.Madzia ja za pierwszym razem miałam mała nadzerke i nie wpływało to na używanie spiralki. Jednak pilnuje sie i co rok robie cytologie.
 
Ech no to widać że jednak znajoma nie miała racji:tak:
Ja właśnie też myślałam o spirali a że miałam już dwa razy nadżerkę to myślałam że nie będę mogła jej założyć.A teraz robiłam cytologie na początku ciąży i wyszło wszystko ładnie.
 
reklama
Do góry