reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca, tak, Maciuś jest u dziadków. Wczoraj wieczorem mówił, że nie tęskni, ale dziś popłakał się do słuchawki :-(

U nas też pada. My mamy mieć jutro piknik w przedszkolu, ale mam nadzieję, że nie wypali, bo ja i tak nie mogłabym być, bo mam szkołę.


Miałam dziś w nocy koszmar: śniło mi się, że do zakonu wstąpiłam :szok:
 
reklama
Carioca, Julitka tez ma szal na dmuchance. tesco mamy malutkei, to Express, wiec tam tylko spozywka i kawalek chemii jest.

mam dylemat: jest szansa, ze nasze wiejskie przedszkole bedzie otawrte w lipcu. musimy podjac decyzje do 08,06, czy zapisujemy Julitke. oczywiscie sa za i przeciw...
 
wiejskie przedszkola z zasady w wakacje nie pracuja. nasze w zeszlym roku tez bylo otwarte tylko do konca czerwca. tylko w miescie sa wybrane dyzurujace przedszkola.
 
Witam i ja.
U nas lało od wczoraj i jeszcze 10 min temu padało, więc nie wiem co z Tym Flashmopem Mai:confused: mamy jeszcze trochę czasu równo po hejnale zaczynają jak będzie lac to nie zaczną:no:

Miłego dnia......... ja bardzo się cieszę z deszczu tylko na jakiś czas mogłoby przestać by mogli zatańczyć:cool2:
 
Miałam dziś w nocy koszmar: śniło mi się, że do zakonu wstąpiłam :szok:

Wow, sprawdzałaś w senniku co to znaczy?

Niestety z wycieczki nici. Deszcz się rozpadał akurat jak mieli jechać :-( Dzieciaki pewnie były rozczarowane. Panie pewnie teraz staja na głowach żeby to maluchom zrekompensować.

Ja teraz wychodzę z założenia że dzieciakom potrzebne jest towarzystwo więc jak mam możliwość posyam chłopinę do przedszkola na lipiec, ale wiem, że ma problemy w nowych miejscach więc sierpień spędzi u dziadków ( po tygodniu u jednych i drugich) na tydzień gdzieś wyjedziemy a ostatni tydzień wakacji pewnie będziemy się szykować do powrotu do przedszkola :tak:
 
ja nie wiem co zrobic z tym przedszkolem, bo:1. dajac Julitke do tesciowej zaoszczedze kase i na przedskolu i na paliwie
2. nie wiem jeszcze kiedy bede miala urlop. w sierpniu raczej nie, bo bierze E. wiec pewnie w lipcu,a wtedy nie ma sensu dawac Julitki do przedszkola.
3. dodatkowo, gdy zapisze sie dziecko na wakacje, to przy nieobecnosciach nie oddaja pieniedzy...

z drugiej strony chcialabym nie obciazac bardzo tesciowej, ale patrzac z jeszcze inej strony, to siostra P daje Julke pod opieke i nie patrzy, czy tesciuowa jest zmeczona, chora itp itd....

jeszcze poltorej godziny...juz chce mi sie do domu...

po poludniu skoczymy na zakupy.

szykuje mi sie pracowity weekend ze wzgledu na gosci, ale mam andzieje, ze bedzie fajnie. byleby tylko poogda pozowlila dzieciakom bawic sie na dworze, bo zakisimy sie wszyscy w domu.

Milego weekendu babeczki!!!
 
Aga gdzie Maja nie widziałam:baffled:

Imprezujemy:-p

Jak dzisiejszy dzień dziecka udany???? my byliśmy w Pizza Hut zabraliśmy jeszcze dzieciaki siostry I ale ja za dużo zjadłam bleee
 
Ostatnia edycja:
reklama
jestem możemy dziś też poimprezowac:tak::-)
widziałam Maję można ją zobaczyc w 1,18 a później po 4 minucie wbiega ma ubrany niebieski polar i białą kamizelkę:tak:Super dziewczyny tańcują:tak:
 
Do góry