reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

A ja bym placki ze smietana i lososiem zjadla. A lubie tez takie z kielbaska :-) a jadlyscie kiedys blaszaka albo tzw babe ziemniaczana, to jest moje ulubione danie. Mniam mniam :D
 
reklama
Placki sa mniami! Uwielbiam wersje mojego taty z kurczakiem, ostrym sosikiem jakims, kukurydza, groszkiem i polace sosem czosnkowym, no miodzioo!

Zyciowa , tez jestes widze fanka kawy? ;D kupilam sobie spieniacz do mleka, spenic Ci? :D
takie turbo sprzatanie najlepsze, szybko szyblo i czysiutkko i se mozna leniuchowac :D

Blaszak, Anetko? Nie slyszalam! Dobree?!

A wiecie co ja bym zjadlaaa? Jablka w ciescie. Albo wuzetke. A ostattniio jadlam przepyszny tort czekoladowy, z bita smietana, wisniami i strzelajacymi czekoladowymi kuleczkami. Niebo w geebie!

Minka, a patyczkiem juz grzebalas? Zostaw te swoja za przeproszeniem piczkee, bo nic tam nie znajdziesz moja droga :D tam juz pewnie sie wgryzla Fasolina albo Fasolek i mosci sobie domek , stad ten bol!
 
Dzwonku, bohaterko nasza dzisiejsza, patrze soobie na ten Twoj tesik co chwile! Warto sie starac i miec nadzieje, oj warto!
A od razu Ci ta kreskka zaczela wychodzic jal trzesacymi rekami nanioslas kropelki czy po chwili, tj.najpierw kontrolna czy testowa wyszly czy obie naraz? To musial byc pieekny widok! Ahh!
 
Zapakowalam w ladne pudeleczko swoj test i czekam na swego m ale jestem ciekawa jaka mine zrobi jak zobaczy bo nic nie mowilam nawet cienia podejrzen nie dalam,ale jeszcze ponad godzine musze czekac.
India z jakich okolic pochodzisz bo babka ziemniaczana to bardziej na podlasiu znana
 
dzwoneczek nagrywa swojego jak otwiera to pudeleczko! !!!
będzie super pamiątka :)
oj posprzatalam. .. po składałam pranie. pozamiatalam i brzuch mnie zaczął boleć :(
zaraz siadam do maszyny bo mam zamówienie :D
 
reklama
Ja jestem z Warszawy, ale moja prababcia chyba wlasnie z Podlasia i stad w naszej rodzinie przepis wykorzystujemy kilka razy w roku. Ja uwielbiam :-) :-) :-) tylko z boczkiem zamaist kielbaski
 
Do góry