reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspomnienia z naszych spotkań

reklama
Ufff no i po spotkaniu. jako gospodyni napiszę pierwsza . Przede wszystkim baaaaardzo Wam dziękuję za to ,że przyjechaliście w tak licznym gronie. Cieszę się ,że znów mogłam się z Wami zobaczyć no i że po raz pierwszy mogłam poznać Malgoss i Malinkę . Pomysł na zlot z Emami był strzałem w sama dychę , panowie szybko złapali wspólny język i doskonale sobie radzili :tak:
Mamstud ... podziękowania dla Grzegorza za fotografowanie , dzięki takiemu wnikliwemu paparazzo będziemy mieli super pamiątkę ;-) a Gaba i jej "evil look" rozbroiła towarzystwo totalnie, jest rewelacyjna :-D:-D:-D
Bohaciefka Tobie kobieto należy się medal za te wszystkie pyszności , którymi nas uraczyłaś , placuszki pyszne, ciasto również a Małgosia podbiła moje serce :-) słodka jest .
Malgoss, już Ci pisałam ,że Ciebie byłam ciekawa najbardziej. Nie zawiodłam się. Jesteś taka jaką sobie Ciebie wyobrażałam. Przemiła i ciepła no i ciąża Ci służy. Wyglądasz prześlicznie :tak:
Szymonek super facet...a jaki duży :szok: Damian przy nim to taki mikry szkrabek.
Malinko następnym razem uprzedzimy wcześniej byś mogła wziąc ze sobą Ema :-) tak czy siak równa z Ciebie kobitka a Gucio jest rewelacyjny ( mam tylko wyrzuty z powodu tego zadrapania .... mam nadzieję ze szybko zejdzie )
Aniu niepotrzebnie Twój M się tak zapierał ... widziałam ze całkiem dobrze sobie radził :tak:
Mam nadzieję ze to spotkanie zachęci go do dalszych zlotów ;-)
Ty kochana.... chciałabym mieć tak zgrabne nogi :-p super wyglądasz .
AgA... Mój M wspominał Twojego Krzyśka...stwierdził ze równy z niego facet i też tak jak ja ma nadzieję ze nie będziecie czekali do następnego zlotu by wpaść i pogadać przy dobrym piwku ;-)
Moniq ... co prawda przyjechaliście najpóźniej ale to zawsze coś.następnym razem zapowiemy wam zlot o dzień wcześniej byście na pewno zdążyli :-D Pierwszy raz widziałam Liliankę w roli "szoguna" :-D fajnie ,że się tak rozbrykała. Czy Ty wiesz jak się Damian rozpłakał jak pojechaliście? :szok: musiałam go do snu utulić tak płakał . No a my..widzimy się wkrótce :tak::tak::tak:

Powiem tylko ,że z takimi kobitkami można zloty organizować. Nawet mój M przekonał się ,że my na forum nie tylko "pitu, pitu" o pierdołach ale ,że jesteście świetnymi ludźmi przede wszystkim :tak:
Na pewno teraz będzie mi go łatwiej przekonac na spotkanie w innym miejscu ;-):tak:
aha..tak jak przypuszczałam...jedzenia znów było za dużo :-D:-D:-D
No i Damian też miał frajdę , obcałował wszyyystkie dziewczynki po kolei :-D:-D:-D całuśnik mój mały :-D
 
moje wrażenia opiszę Wam jutro, a teraz mam coś na gorąco :-)
 

Załączniki

  • DSC03633.jpg
    DSC03633.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 179
No to teraz ja :tak:
Zacznę od gospodarzy. Confi organizacja super, macie świetne warunki na takie imprezy ;-)a co do Ciebie to nic z wredoty nie zauważyłam :-D:-p
Damianek bardzo wczuł się w role gospodarza i na początku rozdzielił zabawki a później dał dzieciom chrupki, byłam pod wrażeniem. Spodziewałam się małego diabełka ale był naprawdę kochany. Oczywiście muszę to napisać do ogólnej wiadomości że Damiś nagminnie zaglądał mi pod spódniczkę :-D:-D:-D:szok: (świadkiem Bahaciefka )

Bohaciefka dała popis kulinarny i w związku z tym czekamy na przepisy w odpowiednim dziale. Ciepła osóbka dokładnie taka jaką sobie wyobrażałam.
Małgosia to gaduła, a sposób w jaki mówi po swojemu zwala z nóg :laugh2::laugh2::laugh2:

Ankzoc a Ciebie nie wyobrażam sobie krzyczącej i złej ;-) mam wrażenie, że nawet jak krzyczysz to robisz to takim miłym i ciepłym głosem:tak::tak:.
Majeczka to kopia Ciebie, też taka milutka no i jest pierwszą pomocnicą pana wodociągowego (czyt. Gucia), ślicznie się uśmiecha.

Malgoss tak jak napisała Confi też właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :tak: no i jak na 30tc to wyglądasz niesamowicie :tak:.
Szymonek początkowo troszkę nieśmiały a później szalał i cały czas się śmiał. Gdybym nie wiedziała w jakim jest wieku to pewnie obstawiała bym że jest o wiele starszy od naszych dzieciaczków, wysoki i z twarzy wygląda doroślej :tak:

AgA super parę tworzycie z M, miło było tak na was popatrzeć a Zosia czysta mama :tak: uśmiechnięta, otwarta do innych dzieci i świetnie się z nią bawiłam grając w piłkę podczas gdy Damiś zaznajamiał się z moją spódniczką :-D No i dziękuję za opiekę nad Guciem gdy z Mamstud podziwiałyśmy krajobraz :sorry:

Mamstud- 100% tego co sobie wyobrażałam. Jesteś super babka i mam nadzieję że tym razem jak będziesz w Toruniu to na pewno się spotkamy :tak: Gabrysia i jej minka była atrakcją imprezy, muszę zdobyć filmik bo kładzie na łopatki.

Moniq- o was za dużo nie napiszę bo przyjechaliście późno i nie było czasu pogadać. Ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, myślałam że jesteś niższa ;-)Lili akurat jak my jeszcze byliśmy była grzeczniutka, śliczna dziewczynka.


Na koniec chciałam dodać że porównując was wszystkie do zdjęć to na żywo każda ma jakieś 5kg mniej :tak:chyba że wszystkie tak zeszczuplały :-p

Mam nadzieję że niedługo to powtórzymy, oczywiście z mężami żeby pilnowali dzieci a my będziemy miały czas na ploteczki i małe piwko :-p:-p:-p
 
Dzień dobry Majóweczki:-)

Szymonek właśnie zasnął:tak:

Przede wszystkim ogromnie się cieszę, że nasze spotkanie doszło do skutku i że wszystko tak się udało, łącznie z pogodą:tak:.
Dziękujemy Confi za zaproszenie i zorganizowanie nam tego spotkania.
Już pisałam do Ciebie wczoraj, ale powtórzę to i innym dziewczynom - jak przyjechałam do Ciebie i wysiadłam z samochodu, to byłam tak wzruszona, że dosłownie brakowało mi słów...
W ogóle to było moje pierwsze spotkanie na żywo z Wami:tak: i rzeczywiście potwierdzam to, co pisałyście już po wcześniejszym spotkaniu - w ogóle nie dało się odczuć, że widziałyśmy się pierwszy raz. No ale w końcu znamy się już blisko 2 lata:-). I jeszcze muszę dodać, że w rzeczywistości wszystkie wyglądacie jeszcze ładniej, niż na zdjęciach, maluszki też.
I w ogóle wszystkie takie fajne, równe kobitki:happy:.
Byłam też Was wszystkich ciekawa i wszystkie właśnie tak sobie wyobrażałam.
Confi,
potwierdzam, żadną wredotą nie jesteś:-D. Ślicznie wyglądasz, jesteś bardzo miła, Damianek wdał się w mamusię, też jest bardzo gościnny, zachowywał się wzorowo jak na gospodarza przystało:-). No i Twój M. też widać, że był bardzo zaangażowany.
No i Twoja sałatka była też bardzo smaczna - czy przepis jest na forum?
Bohaciefko,
Ciebie też sobie wyobrażałam taką, jaka jesteś w realu:-D- Bardzo ciepła, delikatna.
Mówiłam już wczoraj, że przygotowałaś pyszności na spotkanie - poprosimy o przepis, zwłaszcza na kotleciki. A Małgosia to fajna córeczka - rozbawiła wszystkich swoim 'gadaniem":-D
Mamstud,
mimo, że Szymonek początkowo patrzył na Ciebie podejrzliwie;-):-D, dla mnie od razu okazałaś się fajną, ciepłą, miłą babeczką:happy:. Wiem, że się powtarzam, ale co ja na to mogę poradzić, że wszystkie majóweczki są miłe, ciepłe i w ogóle najfajniejsze mamuśki:-D:-D.
Macie śliczną córeczkę Gabę - ja po prostu, jak patrzę teraz na dziewczynki, to się "rozpływam" - mam nadzieję, że we wtorek na usg lekarz nie zmieni zdania co do mojej "pociechy";-):rofl2:. Twój M. też równy gościu - on już był na takim spotkaniu?
Malinko,
Ty i Gucio jesteście tacy, jakich sobie wyobrażałam. Ale nie wiedziałam, że masz taki fajny głos:tak:, super. A na Twoją spódniczkę też zwróciłam uwagę;-) - ślicznie wyglądasz:-).
Ankzoc,
nasza kochana moderatorko:-) - Ty też w realu wyglądasz jeszcze ładniej, Majeczka też:tak:. Ale jesteś młodziutka:happy:, wesoła, a jaka figura:tak: Fajnie, że przekonałaś swojego M. na przyjazd. Chyba był zadowolony ze spotkania? A Maja już całkiem zdrowa?
AgA,
też już Wam wczoraj mówiłam - tworzycie ze swoim M. fajną parę, a z Zofikiem super rodzinkę. Zosia jest wg mnie podobna do obydwojga. No, na pewno będzie wysoka za tatusiem:tak::-). A jak ona się czuje, już dobrze?
Moniq,
my widziałyśmy się krótko, bo ja już byłam za bardzo zmęczona i musiałam jechać ( w domu tak nigdy nie biegam za Szymonkiem, bo po mieszkaniu nie muszę go dużo pilnować, a na dworzu chodzę z nim raczej w wózku - biega z tatusiem i z babciami;-)), ale też tak jak i inne dziewczyny właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam:-). A Twoja Lilianka słodka i śliczna jak zawsze na zdjęciach:tak:. Twój M. potem dojechał?

My do jechałiśmy dobrze do domku, Szymonek spał na szczęście po drodze - inaczej by mi marudził, bo on nie za bardzo lubi jeździć samochodem. Patrzyłam na licznik - spod domu Confi pod mój dom jest równo 80 km. Jechaliśmy 1h 10 min.

Dziękuję jeszcze raz za przemiłe spotkanie. Nie wiem, kiedy teraz będzie następne, ani kiedy będę mogła w nim uczestniczyć - ale jakbyscie tylko chciały, to może być u mnie.
Zyczę wszystkim mamusiom miłej niedzieli
 
Dziękuję kochane za cudowne spotkanie :-):-):-), każda bez wyjątku jest super, wasi mężowie bardzo towarzyscy a dzieciaczki cóż same indywidualności- słodkości!
Mój mąż był tak bardzo zadowolony jak ja :-p! Już pytał, kiedy będzie następne i jeśli tylko odbędzie się z mężami to on jedzie hahahahah :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Confi- Asiu dziękuję za zorganizowanie spotkania, faktycznie warunki masz wyśmienite, ty sama jesteś osobą bardzo miłą, towarzyską (tak stwierdził mój m). Jak zwykle stanęłaś na wysokości zadania, i te pyszności ehhh mam nadzieję, że przepis na sałatkę umieścisz na forum! Damianek to kochany łobuziak, faktycznie zachowywał się jak właściciel no i jak chętny do całowania;-). Oj Jaga będzie miało z nim ciężko:-D. Brawo też dla Twojego Marcin, dużo Ci pomagał, te pyszności z grila i jeszcze biegał za dzieciaczkami! Asiu dziękuję za miłe słowa
Mamstud- kochana pozwól, ze skupie się na Gabrysi, powiem Ci szczerze, że po niej najbardziej widać było niesamowity skok rozwojowy, zupełnie inna dziewczynka. Słodka, kontaktowa, jej minka powaliła mnie kolana a ten super uśmiech i 2 ząbki górne hahah rewelka! Twój mąż zrobił nam piękny reportaż fotograficzny! ;-):-pZdjęcie grupowe cud, miód i malinki;-)! PS. Ty chyba jesteś bardziej szalona od męża co? Bo u mnie tak właśnie jest!:laugh2:
Malinka- super, że dotarłaś i miałam okazję poznać Ciebie i Gucia! Widać od razu, że jesteś osobą super sympatyczną ciągle się śmiałaś i chyba trochę zwariowaną co? A Gucio starszy wodociągowy cóż gdybym mogła powiedzieć to taki Zosiek samosiek:laugh2::laugh2::laugh2: hahahaha. Wszystko sam robi, wszędzie sam chodzi.
Bohaciefka- kochana Twoje przysmaki kulinarne rewelka;-)! Powiem Ci, że Gosia jest tak słodka, te jej fałdki, loczki na głowie, oczyska brązowe- cukiereczek:-p. Haha mała myślicielka, ciągle analizowała tymi oczkami każdego z osobna! A ty cóż same ciepło!
Malgoss- kochana cieszę się, że miałam okazję Cię poznać, wiesz jesteś taka, jaką sobie ciebie wyobrażałam spokojna, sympatyczna i bije od takie ciepełko jak Agnieszka (Bohaciefka) :-) Jak weszłam i zobaczyłam cię siedzącą na kanapie to zgłupiałam, myśląc boże przecież Gosia miała być w ciąży:zawstydzona/y:, wyglądasz kwitnąco! Szymonem to mały wesoły śmieszek, cały czas biegał za piłką z radosną minką! PS. M był zadowolony nawet bardzo a po 3 dniówce u Mai już nie ma śladu
Aga- kochana cóż o tobie już pisałam, ale powtórzę jesteś mega sympatyczną osóbką a Zosieńka to Twoja mała kopia! Zośka cały czas stroiła minki, była taka grzeczniutka! Twojego ema miałam okazję poznać już wcześniej, ale naprawdę super z niego facet no i znaleźli wspólny język z moim m!
Moniqsan- kochana Twoje Arabskie dziecko jest cudowne, strasznie podoba mi się jej uroda. No i bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Nawet była ze mną na huśtawce! I podrywała mojego męża! A z Ciebie to super babeczka wygadana, co do Twojego m to widać od razu, że chłopak jest otwarty na kontakty międzyludzkie, bardzo sympatyczny!

Zresztą mogłabym pisać wiele, ale powiem jedno, że jesteście wszyscy bez wyjątku cudownymi ludźmi! No i dzięki temu, że tyle się znamy wprawdzie na gruncie wirtualnym czułam się jakbym was znała od zawsze!

Widziałam, że Malgoss zaproponowała spotkanie u niej! To co dziewczyny zorganizujemy się np. na wrzesień???
 
reklama
Dziewczyny, cieszę się ogromnie ze spotkania! W dodatku, że jesteście moimi jedynymi wpierw wirtualnymi koleżankami (kiedyś nie wierzyła w szczerość i trwałość tak zawartych znajomości:zawstydzona/y:).
Dopiszę tylko, że grupa z nas fajna, spotkanie z eMami to super pomysł, na kolejnym mam nadzieję zaciągnąć swojego (co by miał oko na dziecko;-)).
Pisze dość późno ale cierpię na chorobę lokomocyjną i nie przyznałąm się Mamstud co skończyło się dla mnie blado i mdląco aż do niedzieli (Mamstud rozumiesz chyba, że nie mogłam "wyprosić" Ciebie z przedniego siedzenia;-) u boku eMa).
Dzisiaj jestem sama z dziewczynkami i psem i mam urwanie głowy. Gryza się nawzajem, piszczą i krzyczą, szczypią i za włosy/sierść ciągną. A ja mam takiego lenia i śpiocha, że najchętniej zamknęłabym drzwi sypialni na cały dzień.
Dobra, dochodzi mnie płacz Gaby (chyba Gosia Ją ugryzła, ta słodka dziewczynka ma mocny ścisk szczęk). pa
 
Do góry