reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystkiego najlepszego!!!

reklama
dziękuję WAM za życzenia jesteście KOCHANE!!!
a Ty Moni przyjmij ode mnie (choć spóźnione) naprawdę szczere życzenia zdrowia, radości i pociechy ze swojej familii:tak::tak::tak:
 
W tym dniu światecznym,oczekiwanym
Gdzie gasna spory,goja sie rany
Zyczymy Wam zdrowia,zyczymy miłosci
Niech mały Jezus w sercach zagosci
Szczerosci duszy,zapachu ciasta,przyjazni
Ktora jak miłosc wzrasta
Kochanej twarzy co rano budzi
W około pełno zyczliwych ludz...
Wesołych Świat
 
Ja tez chciałam Wam już teraz złożyć świąteczne życzenia, bo nie wiem jak to u mnie z czasem będzie:

Życzę Wam nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!

Ela z Kubusiem i rodzinką
 
Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd życzy Iwona,Natalia i Kuba.

noel26.gif
 
kajenko kozico ma:-D......................................... z okazji urodzin................ zycze Ci....................................................................................................................................................................................................................................................................
............................................................................
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
................................................................................................................. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<instrukcja - miejsca wykropkowane prosze wypelnic czytelnie,przeslac do Katki,Katka pomysli i to sie spelni;nie ma limitu>


psyt.Hania pomogla mi zrobic kropeczki.............
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry