reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

reklama
Dziewczyny, dziękuje za uznanie :-)
Nieskromnie dodam, że ja też jestem bardzo zadowolona z efektu . Pokoik jest bardzo milutki i przytulny :tak:...I o to chodziło.
Hanka już trzecią noc śpi w nim SAMA, a ja jestem przeszczęśliwa, bo nie dostaję gratisowych kopniaków w twarz :szok: od mojej ukochanej córci, w środku nocy..

Co do reszty domu, to...
Jak tylko będzie się czym pochwalić, wkleję fotki ;-)
Póki co nawet zasłon nie mam nigdzie powieszonych, bo po Halloween :rofl2:, przychodzą panowie magicy od ścian giętych :baffled: ( juz od 3 miesięcy przychodzą...).
Oby nie w wisielczych humorach...
Po nich to będę miała sprzątania :eek:...
Cóż oby do świąt....
 
Kinek - wreszcie mogłam zobaczyć pokój Hani - słodki w sam raz i taki wyciszający :tak::tak::tak::tak:. Nie obrazisz się jak ściągnę kilka pomysłów ? :zawstydzona/y::sorry:
I jestem strasznie ciekawa reszty domu :-p
I kto to jest specjalista od ścian giętych :eek:
 
Agata, ściągaj do woli :-D...
Podpowiem Ci, że meble, to Ikea, a tapety firmy Rasch ( nowy katalog jest przesłodki :tak:)

A jeżeli chodzi o ściany gięte, to wymyśliłam sobie w salonie coś w tym stylu...

wnetrza_118.jpg
 
reklama
Do góry