reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko dla domu

reklama
Do ogrodniczek.
Pomocy.
Chciałabym aby cały rok rosły mi kwiaty miedzy tujami.
Już wymyśliłam sobie co ma kwitnąć wiosną:
-najpierw krokusy. kwitną od lutego do kwietnia
-potem tulipany, hiacynty, narcyze, kwitną od kwietnia do maja
-następnie lilie, które kwitną w maju, czerwcu
i co dalej?
Bo ze mnie taki ogrodnik jak... nie powiem co...
Generalnie chodzi mi o cebulkowe kwiaty, które musze jeszcze teraz wrzesień/październik wsadzić do ziemi. I nie wiem jakie kwiaty/cebule mam kupić.
Pomożecie???
 
Do ogrodniczek.
Pomocy.
Chciałabym aby cały rok rosły mi kwiaty miedzy tujami.
Już wymyśliłam sobie co ma kwitnąć wiosną:
-najpierw krokusy. kwitną od lutego do kwietnia
-potem tulipany, hiacynty, narcyze, kwitną od kwietnia do maja
-następnie lilie, które kwitną w maju, czerwcu
i co dalej?
Bo ze mnie taki ogrodnik jak... nie powiem co...
Generalnie chodzi mi o cebulkowe kwiaty, które musze jeszcze teraz wrzesień/październik wsadzić do ziemi. I nie wiem jakie kwiaty/cebule mam kupić.
Pomożecie???
Bardzo efektowne są anemony, kwitną i wiosną i jesienią.Różne kolory czerwone , niebieskie, różowe, białe, pojedyncze, pełne.....
Poza tym z cebulowych -
dalie albo georginie, jak kto woli..
szafirki,
szachownice, też efektowne kwitną na wiosnę
mieczyki albo gladiole ale te akurat sadzi się na wiosnę a na zimę wykopuje..
Powodzenia
 
Ja na Twoim miejscu, żeby co chwila nie wykopywać cebul, poza tym cebule to przysmaki dla stworów ziemnych, posadziłabym byliny, które są wieloletnie np peonie, ostróżki, małe chryzantemy, funkie,albo wrzośce....
 
reklama
marzenaalicja pokój Milianka super, Olek jeszcze taki nie do końca dotowy bo w lato czeka nas remont, malowanie itp, ale zalożało mi zeby go wreszcie przenieść, wiec ma jak ma, pozniej pozaram sie jakas fote wkleic a teraz poki co obiecana kuchnia, ale jakie takie te zdjęcia nie wyrazne :confused:
157oz6c.jpg
 
Do góry