reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla maleństwa

ja Nince kupowalam buciki Bartka na zime, bo sa nieprzemakalne. na inne pory roku czesto w deichmanie elefanten albo jakies polskich firm np. mrugala.

ja to mam nadzieje, ze Alicja zacznie chodzic dopiero na roczek i wtedy upoluje jej cos na wyprzedazy ;)
 
reklama
Elena wszystko zalezy od bucika i dziecka..Czasem dziecko je mialo na sobie pare razy i nawet w nich nie chodziło ;-) A czasem nie masz wyjścia i masz wybór : albo uzywane albo dziecko będzie chodziło boso...Ja Karolowi nigdy nie kupiłam zimowych butów powyżej 50 zł a letnich powyżej 40 zł...Po prostu mnie nie stac..I tak długo łaziłam jak upolowałam i to były buty spełniające "kryteria".
Zetpol dla mnie tez nie jest twardy...Podeszwa zetpolowych bucików naszych pieknie się zgina ale nałaziłam się ;-)
 
Ja kupuję Mateuszowi najczęściej w deichmanie butki bobbi shoes. Zawsze znalazłam butki w rozsądnej cenie. tj np 30 zł. Od samego początku na zimę kupujemy tam śniegowce te śniegowce dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN
Cena dobra i jakość rewelacyjna. Holewa mięciutka, wysokie podbicie, nieprzemakalne, łatwe w zapięciu, szerokie dzięki czemu mogłam dodatkowo założyć na rajstopy skarpetę i nic go nie uwierało. W tym roku na pewno kupimy je znowu.
A nie kupię butów dziecku za 100zł nie dlatego, że mnie nie stać tylko dlatego, że uważam to za bez sens wydawać takie pieniądze na dwa, trzy miesiące i to niecodziennego noszenia zazwyczaj.
 
Cena mi odpowiadaa :-D
Muszę się za nimi rozejrzec, skoro mówicie, że nieprzemakalne;-) A jaki rozmiar radzicie? Cypriano ma ok. 11,5 cm, kupic mu 13? Jeżeli takie są....
 
Cristal ale długośc nużki nijak się ma do r. bucika ;-)
O zobacz r.19 to długośc wkładki12,5 cm ;-) a dlugośc wkładki to długośc stópk :-) Mniej więcej ;-) a poza tym z tymi sniegowcami to poczekaj do zimy bo Cie może Cyprian zaskoczyc :-)
 
Bodzia - no ja wiem, że rozmiary butów to nie w cm, tak jak i skarpety zresztą;-) Chodzi mi tylko, czy na 13-14cm mu kupic - żeby ta skarpeta grubsza tam sie jeszcze zmieściła...czy takie za duże będą.
Skarpetki i paputki kupuję mu na 12-13 cm i za duże są troszkę. Chociaż te rozmiary też są różne:dry: czasem 11 większa od 13...
 
AAAAaaa Ty o cm??? No widzisz mnie trzeba ostatnio jak krowie na miedzy ;-)Ciagle jestem zaziębiona i nie umiem wyzdrowieć..Pewnie przemęczenie i wieczny stres....I w ziwżaku z tym ludzie do mnie mówią a ja jak ostatni tempak ;-) A najlepiej mu je ubierz :-) Z tego co pamiętam to palec z tyłu sie powinien swobodnie mieścic ....
 
reklama
Elena - ja też nie jestem za chodzeniem w butach używanych, ale Ida jeszcze nie chodzi. Potrzebuje jedynie jakiś butków do wózka i ewentualnie, żeby ją na moment przy piaskownicy postawić. Do tej pory wystarczały skarpetki, ale powoli robi się za zimno.
A tych butków w końcu i tak nie kupiłam ;-)

No i dla mnie te ceny buciów to też gruuuba przesada.
 
Do góry