reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

super, wielkie dzięki :) muszę szybko kupić, boję się gorączki poszczepiennej i w ogóle muszę jakiś mieć. Dziękuję :) czyli rozumiem, że jesteś zadowolona? Faktycznie dużo tych termometrów jest i trudno się zdecydować dlatego wolę zasięgnąć porady :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
super, wielkie dzięki :) muszę szybko kupić, boję się gorączki poszczepiennej i w ogóle muszę jakiś mieć. Dziękuję :) czyli rozumiem, że jesteś zadowolona? Faktycznie dużo tych termometrów jest i trudno się zdecydować dlatego wolę zasięgnąć porady :)

Zanim go kupiłam, to dużo naczytałam się opinii o takich termometrach i niestety, tak jak pisze Ewitka, często pomiary się różnią. Ale zaryzykowałam i jestem zadowolona-pomiary są dobre, nawet ostatnio po szczepieniu mierzyłam o Maluszka i było OK.
 
oddałam gondole do reklamacji- nie wiem czy gdzieś juz pisałam(zakrecona ostatnio jestem) - ale okazało sie że jest źle odszyta :szok: dzis zabrał kurier - ciekawe co mi z tym zrobią?
 
viki to tymczasowo nie mozecie chodzic na spacerki??
tymczasowo to u nas wieje jak na helu !!! - wiec moze dobrze - bo by mnie jescze kusilo- bo slonko czasem ladnie swieci i przez okno wyglada ze super pogoda - a i tak wczoraj wybralam sie na zakupy - w foteliku :) i zastanawialam sie czy jak to sie czasem wyduzy - nie wsadzic malej w sportowke-oczywiscie rozlozoną na płasko:)
 
tak Viki, wspominałaś na głównym. Ale to przez tą przedłużaną budkę a poza tym jak Ci się wózeczek sprawuje? Zadowolona?
z ta budka jest ok- krzywo przeszyta jest gondola - o tak: IMG_5881.jpgIMG_5879.jpg a poza tym ok...no jeszcze te koła, hehe - tez reklamowalam i teraz mam 2 zestawy plus 2 kola duze od jumpera
 
reklama
Do góry