reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko dla naszych dzieci - PORADY i NASZE ZAKUPY(wózki, łóżeczka, mebelki itp)

Koleżanka ma takiego konia na biegunach, ale twierdzi, ze to kurzołap, córka średnio była nim zainteresowana, stwierdziła, że taki prosty Little tickes u znajomych bardziej jej przypadł do gustu, bo się pewnie na nim czuła a bujał się mocno (LITTLE TIKES Bujak KONIK NA BIEGUNACH KOŃ + BONUS (2155918005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) Ekstra są te droższe Little Tikes zwierzatka czy motocykl, aleś tego wynalazła Sylvanas! No i przede wszystkim bezpieczniejsze od takiego konika póki co.
A ja nadal jestem na etapie wyboru jeździka, wynaleźliśmy ze szwagierką takie chicco CHICCO 71518 JEŹDZIK PCHACZ ROWER 4W1 ERGO GYM + (2164472953) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podoba mi się, ale cena już nie. Nigdy nie wiadomo co to warte...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewitka a pchacz masz, bo ja sobie myślę czy przy nauce chodzenia dla takich naszych leniuszków to dobre by nie było, chociaż z drugiej strony na krótko starczy.
A jeździk to też ciągle poszukuję, ale to na dzień dziecka młodemu chcę sprawić a już coraz blizej jest.
 
My mamy takiego niebieskiego konika LITTLE TIKES Bujak KONIK NA BIEGUNACH KOŃ + BONUS (2155918005) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Moim zdaniem jest super. Isiu sam na niego włazi, sam złazi i już się nawet trochę sam buja. A tego skoczka to wczoraj oglądałam w necie, bo dziewczyna wystawiła na sprzedaż na szafie malucha na gazecie za 95zł, ale jak ktoś wchodzi do nas do domu to mówi zawsze "ojej ile on ma zabawek", więc chyba powinnam się trochę pohamować z kupowaniem kolejnych rzeczy ;)
 
Dzieki za podpowiedzi:-) od razu mi sie jasniej zrobilo
fajny jest ten little tikes zebra, juz tak tez na niego patrzylam, ale tylko jako bujak bo te jezdzidla odpadaja u mnie w domu.
a ten chicco ewitko tez super sprawa jak ten ich poprzedni jezdzik pchacz 4w1 ale strasznie drogie te zabawki, ja juz uzywanego sobie upatrzylam tego pchacza ale w koncu sie rozmyslilam, bo jak mala posadzilam na pchaczu co mam w domu i pojezdzilam po tych moich progach to az mi sie odechcialo, mala nie dala by rady sama i ciagle bym ja musiala popychac dalej.
A tak wogole co do tych pchaczy to w sumie dobrze ze zadnego nie kupilam a ten co mam pozyczylam, bo mala wogole ani razu z nim sie nie przeszla, woli sama spacerowac, w sumie tez sie zastanawiam w jaki sposob one pomagaja w chodzeniu, bo jak tylko mala przy nim stanela to on sie odsuwal a ja ze strachu przy niej stalam. Jedyne co w nim lubi to 2 melodyjki ktorych i tak sama nie wlaczy bo nie wiem jak jej wytlumaczyc ze musi nacisnac 4 cyferki naraz zeby je uslyszec:rofl2:
 
Wiem gniesia, mnie cena też przeraża, nie zwykłam kupować takich drogich zabawek, ale w sumie jak babcia z ciocią chcą sprezentować na roczek, to może ich naciągnę :-). Podoba mi się w nim to, że w ostatnim etapie zwęża się rozstaw kół i robi się motorek - idealny na teraz dla synka :) No i że może nie będzie problemu ze skręcaniem, bo w jeździku synka szybko popsuł się skręt kierownicy.
 
gniesia to FISHER PRICE K0317 SKOCZEK ZEBRA RODEO KURIER 24h (2149173508) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jeszcze nie dla naszych dzieci bo to dość wysokie jest i mogło by dziecko łatwo spaść, Ala miała tę zebre, ale szału nie było, posksksła na tym może z 10 min. i koniec... skoczek stał i stał... miejsce zajmował...
Maja natomiast ma teraz takie pchacze : Vtech First Steps Baby Walker - Smyths Toys i taki pociąg Vtech Push and Ride Alphabet Train - Smyths Toy Store no i taki wózek z lalką Fisher Price Pink Stroller with Doll - Smyths Toy Store no i ze wszystkimi tymi klamotami biega na zmiane... ale zabawek i sprzetów to u mnie jest dopiero zatrzęsienie...
 
reklama
Hej
Ja sie rozpisalam a tu mi posta ucielo, super
maran-atha musisz miec duzy dom zeby te zabawki pomiescic:tak: ja sie rozczulam nad jedna zabawka zeby mi miejsca nie zajmowala, pozatym jak leza zabawki to ja zaraz je chowam, nie lubie jak mi sie walaja po domu, a zuza swojego pchacza tylko przesuwa zeby dojsc do innych zabawek i robic balagan. Narazie najlepsze zabawki to kolorowa interaktywna KOSTKA box 5 SUPER ŚCIAN 806 (2103606552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i Fisher Price Gąsiennica Gawędziarka N1197+Gratis (2166285966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a reszta to tylko na chwile. Zainteresowal mnie ten wozek z fisher frice, on jest w miare stabilny i dziecko jest w stanie dosiegnac do raczek?
 
Do góry