reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o karmieniu butelką

Bartusia czeka druga operacja serduszka beda mu otwierac klatke piersiowa i mostek ma szmery i dziurke która sie nie zarosła po pierwszej operacji.Pierwsza operacje miał w marcu jak miecały miesiac.Mój Bartus same problemy ze zdrowiem dobrze ze teraz jest ok.
Madzia to bede z całych sił trzymała za was kciuki zeby operacja przebiegła pomyslnie i juz Bartus był okazem zdrowia :-)
 
reklama
Hej dawno mnie tu nie było... :(
Mój Kuba też praktycznie od początku na butli... nie chciał piersi...
Teraz wcina bebiko 2 lub 2R i kaszli z Bobovity :)

Madzia84 Trzymam kciuki za operacje syna....
 
hej dziewczynki powiedzcie mi ile wasze maluszki wypijają płynów ( oprucz mleczka) w ciągu dnia i jakie to są płyny? Mój łobuz nie chce nic pic oprucz mleka.... a pije tylko 2-3 razy na dobe... wydaje mi się że to strasznie mało......
 
hej dziewczynki powiedzcie mi ile wasze maluszki wypijają płynów ( oprucz mleczka) w ciągu dnia i jakie to są płyny? Mój łobuz nie chce nic pic oprucz mleka.... a pije tylko 2-3 razy na dobe... wydaje mi się że to strasznie mało......

Jesli moge sie udzielic to mój Bartus pije od 4 do 5 razy mleczko zdarza sie nawet 6 razy i jeszcze herbatke 1 raz lub 2 razy.
 
Karolinko Kuba pije dużo i jest to herbatka albo owocowa albo z kopru.... Wypije ok 3-4 pełne buteleczki na dobe .. :)
 
kurde a jak (kiedy) podajecie piciu? po jedzonku? przed? a moze jakoś pomiędzy....
mój w ogóle pic nie chce... jest tylko na cycku, pediatra nam kazala wprowadzic 2 danie i ograniczyc ilosc pokarmow mlecznych z powodu jego alergii .... ja mam coraz mniej pokarmu i boje się że w końcu przestanie w ogóle pic.....:(
 
kurde a jak (kiedy) podajecie piciu? po jedzonku? przed? a moze jakoś pomiędzy....
mój w ogóle pic nie chce... jest tylko na cycku, pediatra nam kazala wprowadzic 2 danie i ograniczyc ilosc pokarmow mlecznych z powodu jego alergii .... ja mam coraz mniej pokarmu i boje się że w końcu przestanie w ogóle pic.....:(

Ja daje pomiedzy herbatke jabłkowa z melisą lub mieszam herbatki.W miedzy czasie tez dostaje obiadek na wieczór kaszke bezmleczną ale owocową bo jest na pepti.
 
Ja mu daje jedna rano jakoś godzinke po śniadanku po obiadku i po wieczornej kaszce.... ale zawsze czekam ok. godzinki
 
reklama
kurde a jak (kiedy) podajecie piciu? po jedzonku? przed? a moze jakoś pomiędzy....
mój w ogóle pic nie chce... jest tylko na cycku, pediatra nam kazala wprowadzic 2 danie i ograniczyc ilosc pokarmow mlecznych z powodu jego alergii .... ja mam coraz mniej pokarmu i boje się że w końcu przestanie w ogóle pic.....:(

Karolinko moja Maja też pije praktycznie tylko z cycka. Ostatnio zaczęliśmy z nią walczyć o picie i podajemy jej łyżeczką. wypija b. mało:no:

Madzia84 trzymam kciuki za operację synka. A kiedy będzie miał i gdzie.
 
Do góry