reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu naszych maluszków

reklama
a dziewczyny karmiące mm powiedzcie mi ile wasze maleństwa jedzą?? mój tak 7-8 razy po 120 z 4 pełnych miarek i zastanawiam sie czy nie za dużo..?


mój też tyle je, to normalna porcja dla Maluszków w tym wieku

Moja 150-160 ml 4 miarki 5-6 razy

a czemu tak mało dajesz mieszanki? powinno być 5 miarek na 150ml wody bo jak jest za bardzo wodniste MM to nie jest wartościowe i dlatego Maleństwo może chcieć tak często jeść.
 
Ja co prawda daje swoje mleczko wiczorem i ostatnio ściągam po 125 mała wypija bez problemu i tak się zastanawiam czy wypiłąby więcej ale już mam dośc tego ściągania, niech sobie ciągnie z cycki :-D:-D:-D
 
ja ostatnio to mam wrażenie że karmię moją chyba co godzinę, dosłownie :szok::szok: tylko jak na dwór wychodzimy to wiadomo, cycka na mróz nie wystawiam :-D:-D
 
A Emisiek zjada 110mm mojego mleka a na noc robię mu mm to więcej jak 90ml nie wciśnie. Też chciałabym dać mu więcej i mieć dłuższe przerwy w karmieniu, bo je co 3 godziny, ale jak zje tyle co napisałam wyżej to jest zatankowany pod korek :-D
Bebzonik a ja ściągam mleko już 2 miesiące dla mojego wygodnisia :sorry:
 
reklama
miki_czchow, ja wiem że Ty ściągasz od początku i jak tak sobie ściągam wieczorami to myślę o Tobie jak dajesz radę? i to ręcznie prawda ? bez laktatora ? a ile ściągasz jednorazowo ? bo ja wczoraj ledwo co 100 ml ale cycochy jeszcze puste nie były, nie wiem od czego to zależy... ale lecieć nie chciało...
 
Do góry