reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

a ja wlasnie takich kwasnosci musze udzielac bo zjadlby chyba naraz 3 ogorki i cala miske surowki, qurcze nie wiem czy mu czegos brakuje ze tak to wszamia czy po prostu lubi.
 
reklama
Oli wiele warzyw lubi, ogórki i zielone i kiszone, za paprykę surową dałby się pokroić, pomidorki, z sałat to chyba lodowa najbardziej mu smakuje, kiszoną kapustę uwielbia (ale chyba po niej ma nie bardzo kupki), marchewkę gotowana bardzo lubi, surową też zje, ale nie za dużo ...
 
hihi, fakt, ja bym wolała Olinka ubierać i kupować zabawki niż żywić ;-)
Natalai uwielbia gotowane warzywa, a z surowych paprykę, pomidory, czasem ogórki.
 
Nadia lubi warzywa, surówki przeróżne.Nawet buraki ostatnio je.Nie lubi świeżego ogórka ipaprykajej nie podchodzi ,ale z surówkinie wybiera. A w zupie wybiera wręcz marczewkę i ziemniaki,byle sie więcej nachapać.;-)
 
ogorki tez Natek lubi a papryka nie bardzo, ostatno posmarowalam sobie kremem ogorkowym rece a on szukal ogorkow i chcial jesc:-D Kasiek a w jakiej postaci buraki? u nas poko co salatka z burakow i papryki, ale to w malych ilosciach bo robiona na occie. Dzieki za podzieleniem sie menu;-)
 
reklama
Do góry