reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
marlena-mnie sie link otworzyl,brawa dla twojego malego-moja panna "chodzi" identycznie bo tez krotkie dystanse:-D
Ale jaki ten twoj synek jest...duzy!:szok:Czy to on wazy 15 kg bo ktoras mama pisala.
 
Ok link się otworzył, musiałam przebotować kompa.
Marlena gratki, mały sobie nieźle juz radzi, kawał chłopa z niego faktycznie.:tak:
Zośka też na początku tak szybko chodziła, i tylko jak ręce rozłożyłam, leciała do mnie, jak nauczyła się zatrzymywać w tarkcie chodu, to chodzi trochę wolniej, ale za to dłużej, obierze sobie cel i maszeruję.Najdłuższy jej dystans to ze 4 m;-).
Tylko patrzeć jak bedą nam dzieciaki biegały, a my juz nie bedziemy liczyc kroków, tylko biegać za nimi;-)
 
marlena - ale Twój synek jest świetny :-D:-D:-D uśmiałam się jak oglądałam :-D i rzeczywiście kawał faceta, ale teraz jak zaczyna chodzić to zgubi pewnie trochę wagi ;-)
 
marlena super!! To prawda, twój synuś jest taki duży no i świetnie chodzi:)
Ja myślałam, ze moja Niki jest grubaskiem (13 kg), hihi:):) ciekawe kiedy zacznie tak chodzić;) jak narazie chodzi tylko z pchaczem i wstaje z podpieraniem się ale sama nadal nie ustoi.. :)
 
reklama
Do góry