reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Eve- to rzeczywiście Ada drobniutka jest. Szymon waży blisko 15 ale w ubraniu i pieluszce. Wzrost to nie wiem, bo nie chce mi się mierzyć go miarką, ale bluzki nosi na 98
 
Eve, to Ada malutko waży, Gośka na roczek ważyła więcej:dry:
A Ada ile mniej więcej ważyła na roczek?

około 8,700
Teraz ważona była na takiej wadze nie elektroniczej tylko takiej z odważnikiem i może jakiś błąd się wdarł. Ostatnio jak ją ważyłam na wadze łązienkowej to ważyła chyba 11,200. Sama już nie wiem jaka waga prawdziwa :/
 
dawno mnie tu nie bylo....
ale zajrzalam i czytam...ze dizeciaczki po 14 kg waza:szok:...sporo:)...szym jakies 12kg,ale juz byloi 12,5kg ale schudl jak nie chcial jesc przez tydzien:eek:

my mamy bilans 7kwietnia albo 6
 
Hej, my też po bilansie. Wzrost-91-to czemu ja kupuję bluzki na 98-104???? :) i waga 15 kg ale w pampku i pełnym ubraniowym opakowaniu, na golasa w domy 14,600 kg
 
reklama
Do góry