reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Justyna337- kobieto!!!! niczego sobie nie wyrzucaj a na to su...to złóż pisemną skargę!!! jeśli pracuje w szitalu to dyrektor za takie zachowanie powinien ją wywalić a jak nie to przynajmniej pożądnie natrzeć uczy!!!! co za małpiszon!!!!

ja Cię podziwiam-JA BYM NIE WYTRZYMAŁA I ZROBIŁA WIELKĄ AFERĘ!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
normalnie się wkurzyłam :wściekła/y:
 
reklama
maniulka- taaa...jeszcze jak mu tenząb wyjdzie <a wszystko na to wskazuje> to przez ten okres NOWORODKOWY przelecimy jak strzała...ale z drugiej strony to fajnie ze ona taki duzy jest bo można go juz tak ściskać, tarmosić, turlać :-) a z takim maleństwem to strach :tak:
 
A wiecie, że zauważyłam u mojego małego krostki na ciele...takie czerwone drobinki skupione w plackach...widac gołym okiem,że uczulenie...ale od czego??? napewno nie od mleka, bo dostałby odrazu...I W KOŃCU WPADŁAM OD CZEGO!!! OD KOPERKOWEJ HERBATKI BOBOVITY!!! odstawiłam herbatke i nastepnego dnia krostki zniknęły....czyżby to uczulenie na koper...??? a może reakcja na te inne sztuczności z herbatki???

w takim razie co mam mu dawać...przeciez on butelkowy chlopak, wię dobrze by było gdyby co jakiś czas się czegoś napił....co polecacie???
 
madzik,ATsonia ale wielkich macie chlopakow!!!:rofl2:

Moj Julis na wadze domowej 6800g w ubranku i juz tak szybko nie przybywa jak kiedys-ale mopja pediatra mowila ze to normalne bo dzieci po 3 m-cu rosna juz wolniej-chyba u waszych koloskow ta zasada sie nie sprawdzi:-D

Madzik-Twoje cycochy powinny dostac nagrode Złotego Cyca albo jakas typu Cycki Roku bo normalnie jestem w szoku ze tak tresciwe mleko mozna wyprodukowac:tak:
 
Justyna-ja jestem w szoku z ta lekarka.Dziecko placzace w zygowinach?Baba wyzywajaca cie od wyrodnych matek?Kurde to dzis zobaczysz ze ta nasza neurolog przy tej to SKARB.Ocenialam ja w skali od 1 do 6 na 4+ ale przy tej twojej neurolog to chyba analezy jej sie 6 i brawa...Moja Julitka owszem z glowka w kazdej pozycji sobie dobrze radzi ale te trzesienia raczek mnie martwia jednak bo nie widze od miesiaca poprawy-nie jest tego mniej wiec w ten czwartek zamowilam sobie wizyte-potem ta neurlogo idzie na urlop od poniedzialku wiec dobrze ze dzis poszlas/idziesz.Trzymam kciuki za lepszy przebieg wizyty-daj koniecznie znac jak bylo a ja dam w czwartek.
ATsonia-a moze woda z glukoza po prostu?Lub herbatki Hippa jakies?
 
Justyna - też jestem w szoku:szok: I aż drżę na myśl o mojej wizycie z Natalką u neurologa. To dopiero w przyszłą środę - to podobno b. dobry neurolog dziecięcy z właściwym podejściem do niemowląt i zaniepokojonych rodziców. Natalia b. słabo podnosi główkę leżąc na brzuszku i drze się wniebogłosy. Zauważyłam, jakby nie wiedziała, co zrobić z rączkami, bo ma je zgięte ku górze (tak jak zwykle śpią niemowlaki) i położone płasko na podłożu a główkę próbuje dźwigać nie podpierając się na rączkach, jak foczka...

Kładę ją na kolanach, tak jak radziłaś, Justyna, i jest coraz lepiej - podnosi dość ładnie ale i tak zdaje mi się, że nie umie wygodnie oprzeć się na rączkach... Nie wiem jak wytrzymam do tego 24-tego... Mąż nie widzi problemu i twierdzi, ze panikuję. Ale ja jestem niespokojna...

Trzymam kciuki za Zu - ja bym chyba dla świętego spokoju to USG zrobiła...

Atsonia - herbatki z Hippa są fajne.
 
hej wam. Widze ze niektorzy tez trafiają na **** - lekarzy a nie na ludzi. Justyna uwierz z Tobą wszystko w pozadku jestes wspaniała mama a ta baba powinna gnoj zbierac z pola albo psią kupe z chodnika a nie leczyć dzeci! co za babsztyl paskudny! wogle się nią nie przejmuj i nie idz wiecej do tego potwora. jesli ktoś tu coś robi źle, to uwierz, nie ty tylko ona źle wykonuje swoje obowiazki.
u MNIE naszczęscie jakos leci zostały dwa tyg i zobaczymy co powie lekarz na bioderka małej. Ja trafiłam na naciagare paskudna ale po drodze mam jeszcze jednego ortopede.prywatnie. Mam nadzieję ze szyna koszli nie będzie juz wiecej nigdy potrzebna.bleeeeeee
 
reklama
Justyna na pewno jesteś najlepszą mamą dla swojego dziecka. Jak można pozwolić dziecku leżeć w wymiocinach, coś nie tak z tą lekarką.
ATsonia może herbatka rumiankowa??
 
Do góry