reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
Gosia a wracając do krzywych nóżek to Kuba też podobno ma krzywe nogi, chociaż ja tam nic nie widzę, lekarz mówił, że podudzia ma właśnie wygięte w tą stronę co nawiasy ;p nie do środka tylko do zewnątrz, poczekamy, zobaczymy, bo mówię, tylko ten lekarz widział, te wygięcie a nikt inny tego nie widzi, widocznie nie ma to jak fachowe oko ;]
 
Duże rozjazdy się juzporobiły wagowe między dzieciaczkami :) u nas ok. 12,4 kg i 83 cm wzrostu. Ale z rozmiarówką cięzko niekiedy trafić, bo Tadek ma ramiona dosc szerokie i bluzki to rozmiar 92, a niektóre to nawet 98 nosi. A spodnie na długosc 80 lub 86, ale trzeba uwazac, czy w kroku nie są za krótkie z tych rozmiarów, więc nosi sporo podwijanych w rozmiarze 92. Jakis niewymiarowy, czy co ;)
 
własnie wróciłam ze szczepienia z Majka i normalnie szok- ma 85cm wzrostu i waży 11,8kg:szok::szok: Zdziwiłam sie, bo ostatnio bylysmy na szczepieniu miesiac temu i od tego czasu urosła az 2cm i przytyła 40dag- sporo jak na dziecko w tym wieku.... chyba jej ogranicze te Kubusie bo od czego innego tak wyskoczyła jak nic cholera nie chce jesc:-D
 
My tez dzis po szczepieniu - Nadia wazy 12,2 ale oczywiscie jej nie zmierzyli bo powiedzieli ze robia to dopiero na bilansie dwulatka:eek:

Gosia a jak Maja zniosłą szczepienie? bo Nadia darłą sie na cała przychodnie:zawstydzona/y:
 
Majka sie strasznie darła, ale króciutko, zajęłam jej uwage misiami i innymi duperelkami wiec w sumie moze z minutke popłakała, za to teraz widze że ją strasznie boli nózka, wlasnie ją wycierałam po kąpieli ręcznikiem i zapomniałam że była szczepiona dzis i nie zrobiłam tego delikatnie wiec mi sie jeszcze przed snem popłakała
 
reklama
Do góry