reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o plamieniu implantacyjnym

Iga120584

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
67
No właśnie drogie Panie, jak to było u was? Jak wyglądała u was implantacja zarodka? Z krwawieniem lub bez. Jakie miałyście objawy? Krwawienie implantacyjne a miesiaczka , jak odróżnić? Dziękuję za każdą odpowiedź 🙂
 
reklama
Dwie ciąże.
W pierwszej zero, w drugiej w terminie miesiączki kilka kropel krwi na papierze, ale czy nazwałbym to plamieniem implantacyjnym?
Hmm, raczej małym oczyszczaniem, bo raczej za późno na implantację- wówczas beta wynosiła już 129.
 
W pierwszej nie miałam w drugiej plamienie (nie wiem godzinne..? Takie jednorazowe) i ból (15 min?) Czasowo by się zgadzało może dlatego że były to bliźnięta (ponoć początkowo trzy) ale tak medycznie to nie wiem co to było na 100%;) raczej jeśli jest krwawienie jak miesiączka i trwa długo no to nie jest to pewnie moim zdaniem plamienie implantacyjne;)
 
3 ciąże - 1 zaobserwowane plamienie implantacyjne. Na ok 5 dni przed spodziewaną @.
Krwawienie implantacyjnego nie da się pomylić z @, bo jest dużo skąpsze i trwa bardzo krótko.
U mnie dodatkowo w dniu plamienia pojawił się ból brzucha z delikatną biegunką.
 
reklama
reklama
Do góry