reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o pogryzionych piersiach,brodawkach i malych sutkach :(

iza - ja musiałam odstawić synka z 2 dni bo dostałam krwotoku zamiast okresu i musiałam brać leki. Synek miał wtedy 6 miesięcy - w życiu butli nie pił nawet wody mu nie dawałam nic. pierwszy dzień koszamr - płakał, płakał a ja razem z nim... nei chciał butli. Na 2 dzień zaczął pić powoli - a na 3 pił jak zawodowiec ;)
Ja ciężej to przeżyłam bo płakałam jeszcze parę dni.
Dasz radę. Twoje zdrowie jest ważne. Synuś polubi na pewno butlę. Powodzenia
 
reklama
a moze przez czas brania antybiotyku karm butla modytyfikowanym a pokarm sciagaj co 2-3godziny laktatorem.gdy wygoi sie piers moze uda sie wrócic do karmienia
 
ale byś utrzymała laktację i później byś mogła nadal karmić jak się wyleczysz.

Powiem tak,podobny problem mialam 4 lata temu ze starszym synkiem,ale nie mialam ropiejacych piersi,tylko mnie kluo w srodku jak mlody ssal piers.Bralam wtedy 3 antybiotyki i zaden mi nie pomogl !! Przeslismy na butle.
Teraz jest troche inaczej,wczoraj lekarz mi powiedzial ze tym razem tez moze mi pozniec zmienic antybiotyk na inny ale najlepszym rozwiazaniem jest odstawienie od piersi,raz na zawsze:(
 
ale nie chodziło mi o to zebys podawała to mleko w trakcie brania antybiotyku,tylko jak skonczysz antybiotyk to zeby wrócic do karmienia eraz musisz systematycznie oprózniac piersi aby pokarm nie zanikł a póki co karm mlekiem modytyfikowanym
 
Piersi mam twarde jak glazy...i teraz niewiem czy sciagac pokarm czy nie.Czy wiecie co mozna zrobic aby piersi produkowaly mniej mleka ?
 
sciagaj pokarm bo ci sie zastój zrobi i zapalenie,przechodziłam przez to niesamowity ból i ogromna goraczka.a jezeli chcesz stracic pokarm to pij szałwie
 
reklama
Do góry