reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

No mój synuś jest złośliwy :) Co wieczór, gdy tylko chcę zasnąć kopie mnie w pęcherz. Już bardzo bym chciała mieć go w łóżeczku a nie w brzuchu :)
 
reklama
Też już chciałabym, by był koniec lutego i bym moją córeczkę miała nie w sobie, a obok siebie. Ale podejrzewam, że i wtedy z zasypianiem mogą być problemy :) Pozdrawiam
 
Witam :) ja jestem w 17 tyg. ciąży i jeszcze nie odczuwam ruchów maleństwa... jestem osobą bardzo szczupłą a z tego co wiem osoby mojej postury mogą już odczuwać ruchy.... cały czas z niecierpliwością czekam na ten moment :) Pozdrawiam cieplutko przyszłe mamusie:-)
 
A ja jestem w 18 tygodniu prawie, i już od paru dni czuję ruchy,ale dzisiaj to już maluszek zaskoczył mnie,było widać to na zewnątrz :-) w dole brzuszka,jak się delikatnie w jednym miejscu unosi,to niesamowite:-).Dzisiaj wogóle moja kruszynka jakaś bardziej ruchliwa jest :-D.
 
Moje dziecie tez ostatnio dokazuje:tak:Wywija fikolki jak nie wiem co:tak: I najczesciej kopie mnie w pecherz, wiec biegam co chwila jak zwariowana do wc i zalatwiam potrzebe;-) Dzisiaj pierwszy raz moj maz rowniez mogl poczuc kopniecia malej/-ego i byl bardzo uradowany:tak:
 
witam :) jeszcze niedawno pisałam Wam że nie czuje ruchów maleństwa.... wczoraj siedziałam sobie przed komputerem kiedy nagle poczułam jakieś uderzenie w brzuszku... gdy położyłam rękę znów to poczułam....:tak: nie jestem pewna czy to dzidziuś ponieważ dziś nie czuje :(:(;( wy już to przeżyłyście i czy też miałyście takie dni w których maleństwo nie dawało znaków?? a może to od czegoś zależy.... ?? Pozdrawiam
 
Ja pierwsze ruchy poczułam w 20tc i były to takie rytmiczne puknięcia w dole brzucha. Niesamowite uczucie :-)
Potem, z tydzień później mój mąż też poczuł i potem już nie odstępował mojego brzucha tylko wyczekiwał kiedy dzidzia znów się do niego odezwie :DDD
Teraz jestem w 32tc i maleństwo wariuje jak szalone bez względu na porę dnia czy nocy :-D
Kamusia - są takie dni przerwy, kiedy dziecko inaczej się ułoży, kopie w inną stronę i możesz tego nie czuć, także nie martw się :)
 
Ja pierwsze ruchu poczułam koło 19 tyg., ale bardzo słabo i tak było przez dwa następne tyg. Teraz (poczatek 24 tyg.) maluszek kopie już tak, że ruchy poczuł juz na brzuchu mój mąż( z czego był bardzo zadowolony bo troche mi juz zazdrościł).
Natomiast płeć okreslił mi lekarz już w 13 tyg. Byłam zdziwiona, że tak wcześnie i troszke nie dowierzałam, ale usg w 22 tyg potwierdziło płeć - chłopiec. Dodam,że było to zwykłe usg, nie 3d, czy 4d
 
reklama
Hej ja w 14tyg odczuwalam takie delikatne laskotanie, (dodam ze jestem szczupla)i nie dowierzalam ze to moga juz byc ruchy mojego malenstwa ale z biegiem czasu sie nasila teraz jestem w 21 tyg i wieczorami mala daje mi popalic tym bardziej jak juz leze w lozeczku i chce zasnac to czasem az sie zlekne bo co kopniak to mocniejszy:-) super uczucie!
 
Do góry