reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

asieńka Tomasz od zawsze mi się podobał ale już w rodzinie bliskiej 2 Tomków niestety, zresztą będzie dziewczyna ha ha:-)ale imię podoba mi się ciągle.

dora super imię, mam przyjaciółkę o tym imieniu;-)

ewcik Marcel mój typ obok Ignacego i Nikodema, może jeszcze mi się przytrafi chłopaczek i wykorzystam któreś z nich:tak:

gaja nie wiem czy już pisałam ale mieszkała niedaleko mnie rodzina półcygańska, kobita piekna jak malowanie i dzieciaki to samo, właśnie syn miał na imię Bruno,przystojny postawny czarny taki, oj wzdychałyśmy do niego ;-)I teraz to imię kojarzy mi się z takim przystojnym macho:-)
 
reklama
Juz mam Nicole i Sławka.Nastepne imie sprawia mi kłopot.Ciezko wybrac te jedyne.Kiedys podobało mi sie Daniel ale jak bedzie chłopak to damy na imie Xawier a dziewczynka Zuzia,Zosia :-)
 
Juz mam Nicole i Sławka.Nastepne imie sprawia mi kłopot.Ciezko wybrac te jedyne.Kiedys podobało mi sie Daniel ale jak bedzie chłopak to damy na imie Xawier a dziewczynka Zuzia,Zosia :-)

hihihi. teraz takie modne. jak Wisniewski :-);-) jeszcze Fabienne i Etienette sa podobnego typu :-) Daniel mi sie jednak podoba :tak::tak::tak:
 
Ja jestem już prawie zdecydowana na imiona, Artur albo Aneta. Szukaliśmy z mężem na literę A bo mamy już dwa razy R w domu, więc dla równowagi będzie dwa razy A :-D.
 
Ja jestem już prawie zdecydowana na imiona, Artur albo Aneta. Szukaliśmy z mężem na literę A bo mamy już dwa razy R w domu, więc dla równowagi będzie dwa razy A :-D.

AA,wiesz jak mi się to skojarzyło:-D
Artur mi się podoba ale dla chłopca imię mamy już wybrane.Gorzej z dziewczynką.Nadal nie możemy niczego wymyślić.Co jedno wymyśli to drugiemu nie pasuje.Zresztą M nawet się za bardzo nie skupia na wymyśleniu imienia dla dziewczynki bo tak sobie wmówił,że będzie miał synka,że nie przymuje do siebie innej myśli:-p
 
AA,wiesz jak mi się to skojarzyło:-D
Artur mi się podoba ale dla chłopca imię mamy już wybrane.Gorzej z dziewczynką.Nadal nie możemy niczego wymyślić.Co jedno wymyśli to drugiemu nie pasuje.Zresztą M nawet się za bardzo nie skupia na wymyśleniu imienia dla dziewczynki bo tak sobie wmówił,że będzie miał synka,że nie przymuje do siebie innej myśli:-p


tak ja moj M...:eek:
 
my wiemy już że będzie dziewczynka więc wybraliśmy Karolina. Mi podoba się jeszcze Wiktoria więc może na drugie..
dla chłopca mamy Juliusz... ale to może przy następnym...;)
 
reklama
Do góry