reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

Imię Florian kojarzy mi się z kwiatuszkami hehe :-p

Nadal ciężko mi w to uwierzyć ale nareszcie doszliśmy z Mkiem do jakiegoś kompromisu :-) Niestety pogodziłam się już z tym,że M za żadne skarby się nie zgodzi na Amelkę.Dwoma najbardziej prawdopodobnymi wersjami imion dla naszej córci były:Ola i Marta.Myślałam,przemyślałam i zdecydowałam,że będzie Oleńka :-)
 
reklama
Asieńka jeżeli nie chcesz, ażeby córcia miała niezwykłe zdolności do pakowania się w kłopoty, problemy z facetami i miała życie wyłożone kolcami to NIE DAWAJ JEJ NA IMIĘ MARTA!!! Mówię teraz całkiem poważnie, to przeklęte imię, wszystkie Marty jakie znam włącznie z samą sobą mają po prostu przerąbane w życiu :sorry: Marty to zwykle dobre duszki, kreatywne i pogodne ale też bardzo naiwne, kierujące się głównie emocjami. Nie powiem, że nie spotyka je nic dobrego i mają pecha ze wszystkim, bo to byłaby bzdura - za miesiąc zostanę szczęśliwą mamą przecież :tak:, ale tak czy owak Marty w swoim życiu wylewają bardzo dużo łez, głównie przez własną głupotę. Tak czy siak, zrobisz jak uważasz, pozdrawiam! ;-)

ps. dla mnie Floruś też kojarzy się nieco z kwiatkiem i pewnie gdyby nie mój W to urodziłby się Szymonek :-p(z resztą Florian ni jak pasuje do mojego nazwiska)
 
Ostatnia edycja:
Zgadzam się z Młodą Mamuska bo też jestem Marta :) ale u mnie nie było aż tak źle bo wychodzę z założenia że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i wszystkie te problemy,kłopoty z chłopakami,pracą, szkołą to mają jakieś znaczenie i w sumie dzięki nim też jestem teraz szczęśliwa i mam cudowną rodzinę :)
 
a my myślimy nad drugim imieniem, chciałabym jakieś nietypowe. Póki co, jestem przy Atabe, co znaczy miłość
 
My wybraliśmy małej imię Zuzanna :) tylko takie nam się spodobało :p jakoś dla chłopca nie mieliśmy w ogóle wybranego imienia .. :)
 
a my myślimy nad drugim imieniem, chciałabym jakieś nietypowe. Póki co, jestem przy Atabe, co znaczy miłość
A proszę, nie wiedziałam...
Atabe- miłości Ty nasza ;)
Ps. Mi jakoś córci na drugie Ewa pasuje, choć nie wiem co na to M... ALe elena Ewa jakoś melodyjnie mi brzmi :)
 
emih mój M chciał Ewę, bo to jego mama, a poza tym, taka jedna Ewa go tu kusiła... Dlatego ja się nie zgadzam, bo nie chcę, żeby mi się własna córka kojarzyła z tamtą
 
reklama
Słusznie słusznie...:evil:
Ja też się dowiedziałam że pierwsza moja córa nosi imię największej miłości (oczywiście przede mną, bo ja jestem większa :-D:-D:-D) mojego M :wściekła/y: Na szczęście jej nie znałam i było to wieeeeeeeki temu, więc przystałam bo imię mi się podoba :sorry2:
 
Do góry