reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór wózka dla naszego maleństwa:)

ja ten wozek ogladalam w sklepie i bylam nim bardzo zaintersowana.Lekki, bardzo proste skladanie steaza, zdejmowanie gondoli, spacerowka w dwie strony.Wybieraliam pomiedzy nim a Tako Laret.Wygral Tako, dlatego ze mialam mozliwosc kupna w slepie producenta, no i po zdjeciu gondola stoi prosto, w 4 runnerze ma posrodku gondoli taka noge do mocowania na stelazu, przez co gondola sie buja(mi to nie pasowalo).
4runner bardzo mi sie podobal i mial wszystko co chcialam, jak poszukasz troszke tutaj to juz kilka razy o nim pisalam.
 
reklama
gosiulek73 wyszedł nowy model 4runnera, właśnie czekamy za dostawą do sklepu. Gondola rzeczywiście nie jest płaska, producent tłumaczy to wykorzystywaniem jej w domu jako kołyski. Nowy model posiada inaczej szytą torbę, możliwość wypięcia materiału do prania oraz okienko w budce. Jestem zakochana w tym wózku bo jest lekki, zwrotny i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu co jest ważne w moim małym autku.
 
ani- zgadzam sie z ta wielkoscia po zlozeniu, moja siostra w szoku byla,ze stelaz moze tak malo miejsca zajmowac:tak:
 
Witam, też mieszkam na 2 piętrze bez windy :-( Waga wózka była dla mnie bardzo ważna i rozmiary po złożeniu (chociaż niby mamy kombi). Padło na navingtona cadeta, nie jest najlżejszy ale też nie najcięższy, waga spacerówki 11,4 waga z gondolą 12,6, stelaż super się składa. Niestety super lekkie są super drogie :(
 
ja nie znam tego wózka, więc nie pomogę

jedynie mogę napisać, że jestem ze swojej Mury4 bardzo zadowolona, prowadzi się swietnie po ciężkim terenie, składa łatwo - muszę go wnosić na pierwsze piętro - ale nie jest aż tak bardzo ciężki, gondolkę z dzieckiem wnoszę osobno, a potem schodzę po stelaż, dla niezdecydowanych w sprawie bazy Isofix, bo wiem że kiedyś ten temat się przewinął - jest świetnym rozwiązaniem :) też polecam
 
reklama
A tak w ogóle to zapomniałam zupełnie o tym, że dzień po porodzie przyszła nasza fura :-D :cool2:
Jest zabójczo czerwona i niesamowicie zrobiona :-p
nie możemy doczekać się pierwszego spaceru ;-)
Zdjecie tylko gondoli i fotelika, bo to tak na szybko tatusiek robił zdjęcia żeby mi w szpitalu pokazać cóż za cudo posiadamy :-D

DSC_6618.jpgDSC_6619.jpgDSC_6628.jpg
 
Do góry