reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyczekiwany listopad...

witam Was dziewczyny w piękne niedzielne popołudnie

miałam dziś wielkie plany, że pójdziemy do parku (innego niż wczoraj)

a tu zesłabłam strasznie, po prostu totalna niemoc, puchną i drętwieją mi ręce i chcę tylko leżeć
mam wrażenie, że czegoś ważnego mi brakuje we krwi
zjadłam snikersa i trochę lepiej, próbowałam zmierzyć ciśnienie, ale nie łapie go ciśnieniomierz -chyba takie bardzo niskie

ratunku!!!! w takim stanie to ja nie urodzę, bo zaśpię na własny poród ;D

no i strasznie chce mi się pić cały czas

a jeśli chodzi o brzuch to obniżył mi się na tyle, że zmieszczę już szerokość dłoni pomiędzy nim a piersiami 8)

no i siuisiu co 5 minut

no trochę tu posiedziałam u Was i już mi nawet lepiej 8) ;D :D



 
reklama
No i co ja mam powiedzieć... zazdroszczę Wam tych obniżonych brzuchów. Ja od początku brzuch mam strasznie wysoko, macvicę całą ciążę miałam większą 2 tyg. niż wiek ciążowy, a teraz mam tak, że z trudem oddycham. Dzidziuś siedzi mi od razu pod piersiami, a jak jeszcze w tę stronę, w górę się wypnie, to ból straszny, żebra mnie wtedy tak nawalają, że ruch jest w ogóle niemożliwy... No i oddycham jak stary astmatyk cały czas.
 
justynko uważaj na siebie żebyś tylko nie dostała jakiegoś zatrucia! ale masz fajnie z tym obniżonym brzuszkiem :)

naturelka mój brzuch też raczej wysoko,bo jakoś nie zauważyłam żeby się zmienił znacznie ;) więc trzymajmy si ę razem :)

ale na dworze się zrobiło ZIMNO! prawdziwa jesień :)

kupiłam sobie w końcu te podpaski poporodowe i majtasy (muszę zaraz przymierzyć czy dobry rozmiar ;D )
 
a to efekty moich szaleństw w ogrodzie botanicznym-niedługo już tak kolorowo nie będzie
postaram się wkleić lepsze zdjęcie jeszcze ;D

beztytuu8vf.png


;D 8)
 
Justynynaj piekne zdjęcia. My też wczoraj wybraliśmy się z męzem na spacerek. Ogólnie weekend mieliśmy bardzo wesoły. W sobotę znaleźliśmy 10 zł na ulicy i stwierdziliśmy że puszczamy totka bo jest kumulacja. Ja skreśliłam ostatni kwadrat i okazało się że wygrałam 100zł skreśliłam 4. Pierwszy raz chyba w życiu grałam. Ale radośc mieliśmy straszną. Połowe wrzuciliśmy do puszeczki na chore dzieci a drugą połowę wydaliśmy na nasze potrzeby. Ostatnio mam strasznego farta w piątek tez odebrałam dwie wygrane w konkursach. Taki sobie farcik:-) Wczoraj byłam też na urodzinkach u siostrzeńca kończył 8 latek było superancko i wyżerka taka że od rana mnnie trochę żołądek pobolewa, ale nie mogłam sobie odmówić. Dziś ruszam do gina!!!!!! Już liczę godz. jeszcze tylko 5 godz. i wychodzę... taka jestem ciekawa co powie....
Mam pytanko technicznę , już nie pieerwszy raz próbuję wstawić zdjęcie a on zawsze mi pisze że jest za duże. Można jakoś zmniejszyć to zdjęcie??
 
justynaj śliczne "jesienne" zdjęcia :)

efka to faktycznie masz szczęście, ale kobiety w ciaży faktycznie je mają, ja np. jak jestem na zakupach i widzę, że kolejki do kas są straszne to prawie zawsze zdaża się, ze przychodzi jakaś pani lub pan i otwiera następną kasę tuż obok mnie, no i jestem pierwsza ;) bardzo mi się to podoba...
a tu jest link do stonki "kurs zmniejszania zdjęć" https://www.babyboom.pl/forum2/index.php/topic,3021.0.html
 
Justynaj, zdjęcia piękne. Ja wczoraj, pierwszy raz od 2 tygodni, wybrałam się na mały spacerek.

Efka, ty to masz szczęście.

Madziuniu, kolejki w sklepach to mnie dobijają, niedosyć, ze trafiam zawsze na długaśna kolejkę, to na dodatek zawsze mi jest duszno. Niestety nikt sie jeszcze nie zlitował.

Karolinna ja dzis wybieram się po podpaski poporodowe.

Troche sie dziś w nocy przestraszyłam, bo jak poszłam do kibelka, to na wkładce miałam troszke krwi, ale myślę, że to chyba ten czop, bo teraz nic juz nie mam.

I juz dziś mam zamiar ostatecznie sie spakowac.
 
reklama
cześć dziewczyny
::) ::) ::)jeju jutro już listopad, czyli nasz miesiąc!!!!
ale się zaczniemy sypać dziewczyny, jeszcze szybko do fryzjera idę i do kosmetyczki

muszę tylko uważać, żeby nie urodzić dziś ani jutro, bo moja położna na rodzinnych grobach ::)

Efka gratuluję wygranej!!!! i wiesz co, życzę Ci, żebyś urodziła w piątek!!! wtedy wszystko pójdzie jeszcze lepiej

madziuniadzięki!

a u mnie pierwsza od jakiegoś czasu przespana noc!!!
obudziłam się o 7 i śmiałam się z męża jaki to on leniuszek, że jeszcze śpi i nie dawałam mu spokoju
zauważyłam, że jestem coraz bardziej podekscytowana, w końcu to już tydzień, mam naprawdę niesamowitą energię ;D :D :laugh: ;) :)



 
Do góry